Survivor Performans Oyunu 8 Haziran

Survivor Performans Oyunu 8 Haziran

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı? Survivor Sembol Oyununu Kim Kazandı? Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı? 114.Bölüm Performans Oyununda Ödül Ne? 8 Haziran Survivor 2021 Performans Oyununda Neler Yaşandı?


SURVIVOR PERFORMANS OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor performans oyununu kazanan yarışmacı seçtiği 3 arkadaşı ile çikolatalı bisküvili pasta yiyecek.

KADINLAR PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 114.bölümü gecenin ilk oyunu olan performans oyunu ile başladı. Murat Ceylan'ın sunduğu performans oyunu bu akşamdan itibaren Kırmızı ve Mavi takımları kadın erkek karışık şekilde oynamaya başladı. Yarışmacılar mekanizma üstünde yukardan aşağıda doğru sarkan ipleri tutarak denge durmaya çalışırken, aynı zamanda da üzerlerinde durdukları mekanizmada yer alan içi su dolu kavonuzu düşürmemeue çalıştılar. Çekişmeli geçen yarışmada sembolünü ilk düşüren isim Dora, hemen arkasından da Ayşe oldu. Dora ve Ayşe'den sonra elenen isim Batuhan oldu. Poyraz, Aleyna ve Berkay'da kavanozlarını düşürünce son ikiye İsmail ve Steven kaldı. Steven ve İsmail arasındaki mücadelede kavanozunu düşürmeden dengede kalan Mavi takımdan Steven oldu. Performans Oyununu Mavi Takımdan Steven Kazandı.

KAZANAN YARIŞMACILAR ÖDÜLE KİMİ GÖTÜRDÜ?
Performans oyununu kazanan Steven ödülden Poyraz, Ayşe ve Dora'ın faydalanmasını istedi. Böylece ödülden bütün Mavi takım faydalanmış oldu.

8 HAZİRAN SURVIVOR KİM ELENDİ?

8 HAZİRAN SURVIVOR İLETİŞİM OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı