Survivor Performans Oyunu 8 Mart

Survivor Performans Oyunu 8 Mart

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı? Sembol Oyununu Kim Kazandı? Survivor Kadınlar Performans Oyununu Kim Kazandı? Survivor Erkekler Performans Oyununu Kim Kazandı? Performans Oyununda Ödül Ne? 8 Mart Survivor 2021 Performans Oyunu

SURVİVOR PERFORMANS OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor performans oyununu kazanan yarışmacılar 3 arkadaşı ile beraber Çiğ Köfte kazanacak.

KADINLAR PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 43. bölüm gecenin ilk oyunu olan performans oyunu Murat Ceylan’ın sunumuyla başladı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları her hafta olduğu gibi bu hafta da performans ödülünü almak için takım arkadaşları ile yarıştılar. Kazanan yarışmacının beraberinde takım arkadaşlarından 3 kişiyi ödüle götürecek olması heyecanı daha da arttırdı. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda iki takımdan en iyi kadın yarışmacılar belli oldu. Ünlüler takımından Merve ve Gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan finale kaldı. Final oyununu ise Ünlülerden Merve 1-0 kazanarak sembol ödülünün sahibi oldu. Kadınlar Performans Oyununu Ünlüler takımından Merve Aydın Kazandı.

ERKEKLER PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Oyunlar öncesinde uzun süredir tedavi gören Poyraz’ın tekrar adaya ve oyunlara dönmesi herkesi sevindirdi. Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler erkek yarışmacıları, kadınlar mücadelesinden sonra sembol kolyesini almak için takım arkadaşları ile yarıştılar. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda iki takımdan en iyi erkek yarışmacılar finale kaldı. Ünlüler takımından Doğan ve Gönüllüler takımından Berkay finalde karşı karşıya geldi. Final oyununu ise Gönüllüler takımından Berkay kazanarak sembol ödülünün sahibi oldu. Erkekler Performans Oyununu Gönüllüler takımından Berkay Kazandı.

KAZANAN YARIŞMACILAR ÖDÜLE KİMİ GÖTÜRDÜ?
Ünlülerden Merve beraberinde ödüle Sergen, Öykü ve İlayda’yı götürdü. Gönüllülerden Berkay ise beraberinde Dora, Hanzade ve Yunus Emre’nin adını söyleyerek Çiğ Köfte ödülünü paylaştılar.

8 MART SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı