Survivor Performans Oyunu 8 Şubat

Survivor Performans Oyunu 8 Şubat

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Performans Oyununu Kim Kazandı? Sembol Oyununu Kim Kazandı? Survivor Performans Oyununda Ödül Ne? Survivor 2021 Performans Oyunu


SURVİVOR PERFORMANS OYUNUNDA ÖDÜLÜ NE?
Survivor performans oyununu kazanan yarışmacılar 3 arkadaşı ile beraber havuçlu kek kazanacak.

KADINLAR PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 5. haftanın kadınlar performans oyunu Murat Ceylan’ın sunumuyla başladı. Günün ikinci oyununda Ünlüler ve Gönüllüler takımları sembol kolyesini almak için takım arkadaşları ile yarıştılar. Kazanan yarışmacının 3 takım arkadaşını ödülden faylanması için seçecek olması heyecanı daha da arttırdı. Kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda iki takımdan en iyi kadın yarışmacılar finale kaldı. Ünlülerden Merve ve Gönüllülerden Aleyna finalde yarıştı. Final oyununda Aleyna Merve’yi net bir skorla 3-0 yenerek bu haftanın kadınlarda sembol oyununu kazananı oldu. Kadınlar Performans Oyununu Aleyna Kazandı.

ERKEKLERDE PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?
Performans oyununun erkekler bölümünde ise Ünlüler ve Gönüllüler erkekleri kıyasıya yarıştılar. Nefes nefese geçen mücadeleler sonucunda iki takımdan en iyi erkek yarışmacılar finalist oldu. Ünlülerden İsmail ve Gönüllülerden Steven finale kaldı. Performans oyununun finalinde İsmail ve Steven karşı karşıya geldi. Survivor sembol oyunu finalinde Steven durumu 1-0 yaptı. İkinci oyunda İsmail beraberliği yakalayarak durumu 1-1’e getirdi. Steven sonraki oyunda tekrar kazanarak durumu 2-1’e getirse de İsmail durumu 2-2 yaptı ve oyunun kazananı son oyunda belli oldu. Son oyunda kazanan isim Steven oldu ve bu hafta erkeklerde sembol kolyesinin sahibi oldu. Erkekler Performans Oyununu Steven Kazandı.

PERFORMANS OYUNUNU KAZANAN YARIŞMACILAR ÖDÜLE KİMİ GÖTÜRDÜ?
Bu hafta kadınlar ve erkeklerde kazananlar Gönüllüler takımından oldu. Aleyna ve Steven ödülden faydalanmak için üçer kişinin adını verdi. Aleyna Baran, Dora ve Reşat’ın adını ve Steven  Yunus Emre, Hanzade ve Ayşe’nin adını söyleyerek havuçlu kek ödülünden faydalandırdı.

8 Şubat ile ilgili bölümlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;
SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı