Survivor 2021 Şampiyonu Kim Oldu

Survivor 2021 Şampiyonu Kim Oldu

Survivor 2021 Şampiyonluğu Kim Kazandı

SON DAKİKA!!! Survivor 2021 Şampiyonu Kim Oldu? 25 Haziran 2021 Survivor Birincisi Kim Oldu, Kim Kazandı? İsmail mi Poyraz mı kim kazandı? Survivor 2021'de Şampiyonluğu Kim Kazandı? Survivor 2021 Şampiyonu İsmail Balaban


Survivor İstanbul finalinin canlı yayın açılışını Acun Ilıcalı'nın jest ile Murat Ceylan yaptı. Murat Ceylan, Acun Ilıcalı'ya yaptığı jest için teşekkür ettikten sonra bu sezonun son SMS oylamasını başlattı. Dün gece son dörde kalan yarışmacılardan önce Aleyna daha sonra Ayşe yarı finalde elenmiş, İsmail Balaban ve Poyraz finale kalmıştı. Bu gece Survivor 2021 şampiyonu belli olacak. Murat Ceylan canlı yayını bir süre sunduktan sonra görevini Acun Ilıcalı'ya devretti.

Survivor 2021 sezonunun finalinde canlı yayında gece boyunca çeşitli yarışmacılar hakkında Survivor yaşantıları hakkında eğlenceli görüntüler yayınlandı. Acun Ilıcalı eski yarışmacılara "1 oy hakkınız olsa kime oy atardınız?" soruna toplam 30 yarışmacı cevap verdi. Eski yarışmacılar 17 Poyraz 13 İsmail Balaban için oylarını kullandı. Acun Ilıcalı gecenin sonunda Tv8 seyircilerinin kullandığı SMS oylaması sonucu Survivor'da 2021 sezonunun şampiyonu açıkladı. İsmail Balaban Survivor 2021 Şampiyonu oldu ve şampiyonluk kupasını kaldırdı.

Survivor 2021 Sezonunun Şampiyonu İsmail Balaban

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı