Survivor Açık Artırma 2021

Survivor Açık Artırma 2021

Survivor 2021 Açık Artırma Oyununda Neler Yaşandı?

Survivor Açık Artırma, Survivor 2021 Açık Artırma Oyununda Neler Yaşandı? Açık Artırmada Kim Ne Satın Aldı? 28 Şubat 2021 37. Bölüm Survivor Açık Artırma

Survivor 2021 37. bölüm bu gece ilki yayınlanan Açık Arttırma oyunu Acun Ilıcalı’nın sunumuyla başladı. TV8 ekranların geçtiğimiz yıl başlayan ve ilgiyle izlenen Açık Arttırma oyunu bu senede ilginç sahnelere neden oldu. Gönüllüler takımı kazandığı Market oyunu ödülü olan Açık Arttırmaya 1.000  Dominik Pezosuyla katıldı. Acun Ilıcalının yiyeceklere verdiği açılış fiyatına karşılık yarışmacıların fiyat arttırarak ödülü kazanma istekleri ekran başındaki izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Birbirinden lezzetli, doyurucu yemekler, nefis tatlılar, çay ve kahve için girilen açık artırma oyunu herkesi eğlendirdi.

Survivor 2021 Gönüllüler takımının Açık Arttırma oyununu İlk defa oynayacak olmaları ve takım arkadaşlarıyla yaşanan kıyasıya mücadele adada yaşadıkları açlığı bir kez daha gözler önüne serdi. Bu gecenin ödülleri ise TrendYol Hızlı Market sponsorluğunda dağıtılan ödülle başladı. İlk artırma Poğaça ile başladı. Acun Ilıcalı'nın poğaça için 100 pezo ile açtığı artırmaya Poyraz’dan başka kimse girmeyince ödülün sahibi oldu. Yarışmacıların hepsi büyük yemeği beklemekten arttırmaya katılım az oldu. Su böreği yemeğinde Reşat 350 pezoyla kazandı. Lahmacun ödülü 250 ile açıldı. Poyraz, Steven Ayşe arasında geçen artırmada kazanan 400 pezoyla Steven oldu. Acun Ilıcalı Hande’nin yaptığı mantıyı açıkladığında katılım çok oldu. 300 pezoyla açılışa Ayşe, Yunus Emre ve Dora arasındaki kıyasıya mücadelede açık arttırmayı 650 pezoyla Yunus Emre kazandı. Köfte ekmeğin açılışı 300 pezodan başladı ve Gönüllüler takımındaki bütün kadın yarışmacıların kapışmasına sebep oldu. Günün rekoru olan köfte ekmek 750 pezoya Aleyna Çalışkan’ın oldu. Kazanan yarışmacılar yedikleri yemeklerle karınlarını doyurdu. Gecenin en düşük ödülü çay oldu. 50 pezoyla çayı ve 600 pezoyla Kuşbaşılı pideyi Öykü Uysalın kazandı. Gecenin ikinci büyük arttırmasına sebep olan adana dürümün sahibi 750 pezoyla Berkay oldu. Sucuklu kuru fasulyenin talibi de çok oldu. 650 pezoya Poyraz kazandı. Sucuklu kuru fasulye gecenin son yemeği oldu.

28 ŞUBAT SURVIVOR ADA KONSEYİ
28 ŞUBAT SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı