Survivor Anlat Bakalım 15 Nisan

Survivor Anlat Bakalım 15 Nisan

Survivor Anlat Bakalımı Kim Kazandı?

Survivor Anlat Bakalımı Kim Kazandı? 15 Nisan 2021 Survivor Anlat Bakalımda Neler Yaşandı? Hangi Takım Kazandı? Survivor 70. Bölüm Anlat bakalım Ödülü Ne?

ANLAT BAKALIMI KİM KAZANDI?
Ekranların en çok izlenen programı olan Survivor’un 70. Bölüm ikinci oyununda anlat bakalım Murat Ceylan’ın sunumuyla ekrana geldi. Anlat bakalım her hafta olduğu gibi bu hafta da keyifli ve eğlenceli anlara sahne oldu. Uzun zamandır çok gergin olan Ünlüler ve Gönüllüler takımları için de moral açısından iyi geleceğini umduğumuz anlat bakalıma ayrıca ekstra bir değer kattı.

Gönüllüler takımından Aleyna Kalaycıoğlu’nun kostümünü tasarlayan Steven ve Aleyna’nın oyun alanına “Catwalk” yürüyüşüyle gelişi gecenin hoş sürprizi oldu. Anlat bakalım oyununda yarışmacılar verilen sürede en fazla kelimeyi bilmeye çalıştı. Yedi olan takım ödülü kazandı. Bu haftaki anlat bakalımın ödülü ise Eti Pop Kek oldu. Yarışmacılar oyuna hızlı başladı. Ünlüler takımından Sergen-Melis ikilisinin 6 bilmesine karşılık, Gönüllüler takımından Poyraz-Dora’nın 7 bilerek bu akşamki anlat bakalımın zorlu geçeceğin sinyalini verdi. Gecenin sonunda farklı anlatım ve bilmelerde başarı sağlayan Gönüllüler takımı bu geceki anlat bakalımı 7-2 kazandı. Anlat Bakalımı Gönüllüler Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı