Survivor Anlat Bakalım 29 Nisan

Survivor Anlat Bakalım 29 Nisan

Survivor Anlat Bakalımı Kim Kazandı?

Survivor Anlat Bakalımı Kim Kazandı? 29 Nisan 2021 Survivor Anlat Bakalımda Neler Yaşandı? Hangi Takım Kazandı? Survivor 80.Bölüm Anlat Bakalım Ödülü Ne?


ANLAT BAKALIMI KİM KAZANDI?
Ekranların en çok izlenen programı olan Survivor’un 80. Bölüm ikinci oyununda anlat bakalım heyecanı Murat Ceylan’ın sunumuyla ekrana geldi. Her hafta olduğu gibi bu hafta da keyifli ve eğlenceli anlara sahne oldu. Uzun zamandır çok gergin olan Ünlüler ve Gönüllüler takımları için de moral açısından iyi geleceğini umduğumuz anlat bakalıma ayrıca ekstra bir değer kattı. Anlat bakalım oyununda yarışmacılar verilen sürede en fazla kelimeyi bilmeye çalıştı. 5 olan takım ödülü kazandı. Bu haftaki anlat bakalımın ödülü ise Züber’in fıstık ezmesi, çekirdeksiz hurma oldu.

Yarışmacılar oyuna hızlı başladı. Melis, Aleyna Kalaycıoğlu ve Batuhan arasındaki bakışmalar görülmeye değerdi. Durum 4-4’e geldiğinde en iyi ikililer çıktı. Ünlüler takımından Sergen, Melis Gönüllüler takımından ise Poyraz ve Dora en iyilere çıktı. Gecenin galibini belirleyecek olan başlama avantaj oyununda taş, makas, kâğıt oyununa gidildi. Taş, makas, kâğıt oyununu Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Aleyna oynadı. 3 olan takımın kazanacağı oyunda, Ünlüler takımı kazanarak oyuna ilk başlama avantajını Gönüllüler takımına verdi. Bu arada gözlerden kaçmayan bir tek şey vardı. Melis’in taş makas ve kâğıt oyununu Batuhan’ın Aleyna Kalaycıoğlu ile yapmasına içerlemesi oldu. Öyle bir bakış attı ki kilometrelerce uzaktan İzleyiciler bile anladı. Final oyununda Poyraz ve Dora’nın 9 bilmesine karşılık Sergen ve Melis 4 bilince anlat bakalımı kazanan Gönüllüler takımı oldu. Bu geceki anlat bakalımı Gönüllüler takımı 5-4 kazandı. Anlat Bakalımı Gönüllüler Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı