Survivor Anlat Bakalım 6 Mayıs

Survivor Anlat Bakalım 6 Mayıs

Survivor Anlat Bakalımı Kim Kazandı?

Survivor Anlat Bakalımı Kim Kazandı? 6 Mayıs 2021 Survivor Anlat Bakalımda Neler Yaşandı? Hangi Takım Kazandı? Survivor 86.Bölüm Anlat Bakalım Ödülü Ne?


ANLAT BAKALIMI KİM KAZANDI?
Ekranların en çok sevilen yarışma programı Survivor, Survivor'ın en sevilen oyunu anlat bakalım Murat Ceylan’ın sunumuyla ekrana geldi. Yarışmacıların oynamaktan en çok zevk aldığı ve eğlendiği yarışmada Kırmızı ve Mavi takımlar ilk anlat bakalım oyununu oynadı. Bu akşam oynanan anlat bakalımda 6 olan takım ödülün sahibi oldu. Oyunda yarışmacılar kendilerine verilen sürede en fazla kelimeyi bilmeye çalıştı. Bu haftaki anlat bakalımda ödül kişi başı 2 adet beyaz peynirli domatesli tost

Anlat bakalım oyununa Kırmızı takım hızlı başladı ve durumu 3-0 yaptı. Mavi takım Merve ve Dora ile gecenin rekorunu yaparak 9 bilerek aldıkları sayı ile durumu 3-1 yaptı. Daha sonra Kırmızı takım vites yükselterek skoru 5-2'ye getirdi. Mavi takım iyi bir geri dönüş yaparak durumu 5-5 beraberliğe getirdi. Anlat bakalımın son oyununda en iyiler yarıştı. En iyilere Kırmızı takımda Batuhan, İsmail, Mavi takımda ise Dora ve Poyraz çıktı. Batuhan ve İsmail 5 bilse de Dora ve Poyraz 8 bilerek anlat bakalımı Mavi takım kazandı ve ödülün sahibi oldu. Anlat Bakalımı Mavi Takım 6-5 Kazandı.

6 MAYIS SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı