Survivor Anlat Bakalım 8 Nisan

Survivor Anlat Bakalım 8 Nisan

Survivor Anlat Bakalımı Kim Kazandı?

Survivor Anlat Bakalımı Kim Kazandı? 8 Nisan 2021 Survivor Anlat Bakalımda Neler Yaşandı? Hangi Takım Kazandı? Survivor 65. Bölüm Anlat bakalım Ödülü Ne?

Ekranların en çok izlenen programı olan Survivor’un 65. bölüm ikinci oyununda anlat bakalım her hafta olduğu gibi bu hafta da keyifli ve eğlenceli anlara sahne oldu. Uzun zamandır çok gergin olan Ünlüler ve Gönüllüler takımları için de moral açısından iyi geleceğini umduğumuz anlat bakalıma ayrıca ekstra bir değer kattı.

Geceye olumsuz etki yaratan olay ise Gönüllüler takımından Poyraz’ın ikinci defa eliyle bebek sallaması, İsmail’in anlatımı sırasındaki sözlü müdahaleleri ekranları başında ki izleyicilere “Yeter artık” dedirtecek nitelikteydi. Bu haftaki anlat bakalımın ödülü ise kıymalı börek oldu. Bu akşam her iki takımda bir kez daha ezber bozdu. Yüksek skorlarla başlayan anlat bakalımda Gönüllülerden Dora ve Poyraz’ın Ünlüler takımından Merve ve Batuhan’a karşı aldığı 6-5’lik skoruna karşılık Ünlüler takımından Batuhan ve Melis’in Ayşe ve Berkay’a karşı aldığı 8-7’ lik skor ile cevap vermesi izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı. Ayrıca bu skor gecenin galibini de belirledi. Ünlüler takımıMelis ve Batuhan’ın aldığı sayı ile bu geceki anlat bakalımı 5-2 kazandı. Anlat Bakalımı Ünlüler Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı