Survivor Anlat Bakalımı 7 Mart

Survivor Anlat Bakalımı 7 Mart

Survivor Anlat Bakalımı Kim Kazandı?

Survivor Anlat Bakalımı Kim Kazandı? 7 Mart 2021 Survivor Anlat Bakalımda Neler Yaşandı? 42. Bölüm Survivor Anlat Bakalım Ödülü Ne?


ANLAT BAKALIMI KİM KAZANDI?
Ekranların en çok izlenen programı olan Survivor 42. bölümü Anlat Bakalım ile başladı. Anlat Bakalım her hafta olduğu gibi bu hafta da keyifli ve eğlenceli anlara sahne oldu. Bu haftaki anlat bakalımın ödülü ise Helvalı Maraş Dondurma oldu.

Bu akşam her iki takımında aklında dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi olması sebebiyle anlat bakalım oyunu skorlara yansıdı. Her iki takım da 5’i geçmeyen yarışmacılara inat olarak Ünlülerden Sergen ve Merve’nin 7 bilmesinden sonra, Batuhan ve Merve’ bu sezonki en yükse skoru yaparak Aleyna ile Ayşe’yi 9-4 yendi. Bu skor gecenin ve anlat bakalımın en yüksek skorunu oldu. İki takımda durumu 6-6’ya getirince en iyi ikililer seçildi. Ünlülerden Batuhan ve Merve, Gönüllülerden Hanzade Dora ikilisi son oyuna çıktı. Finalde Ünlüler takımından Batuhan ve Merve Gönüllüler takımından Hanzade ve Dora’yı 8-7 kazandı. Bu skorla bu gece anlat bakalımı Ünlüler takımı 7-6 kazandı. Anlat Bakalımı Helvalı Maraş Dondurması Ödülünü Ünlüler Kazandı.

7 MART SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
7 MART SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı