Survivor Annelerinize Sorduk 27 Mart

Survivor Annelerinize Sorduk 27 Mart

Survivor Birleşme Futbol Maçını Kim Kazandı?

Survivor Annelerinize Sorduk Yarışmasını Kim Kazandı? 27 Mart 2021 56. Bölüm Annenize Sorduk Yarışmasının Ödülü Ne? Annelerinize Sorduk Yarışmasında Neler Yaşandı? Birleşme Partisi Futbol Maçını Kim Kazandı? Birleşme Partisi Futbol Maçında Neler Yaşandı? Survivor 2021 Birleşme Partisi Öncesi Neler Yaşandı?


ANNELERİNİZE SORDUK YARIŞMASININ ÖDÜLÜ NE?
Survivor 2021 annelerinize sorduk yarışmasının kazananı ödül olarak birleşme partisi öncesi annesinden gelen videoyu izleyecek, aynı zamanda ailesine 3 adet akıllı telefon kazandıracak.

ANNELERİNİZE SORDUK YARIŞMASIN DA NELER YAŞANDI?
Survivor 2021 56. bölüm Cumartesi akşamı aylardır Acun Medya’nın özenle hazırlık yaptığı birleşme partisinde sürprizler bitmek bilmiyor. Daha önceden açıkladığı gibi dünyaca ünlü bir sanatçı, eski yarışmacılar, Türkiye’den Boing 777 ile getirdiği Exxen TV’nin şanslı 100 talihlisi, bunun yanı sıra Survivor Ekstra, Survivor Panorama yorumcuları, Survivor 2020 yılı şampiyonu Cemal Can ve geçen senenin şarkı yarışmacı birincisi Ardahan, namı diğer Babuş, ayak tenisinde ilk defa Acun Medya’yı yenen takımın yıldızı Sercan ve daha neler neler.

Birleşme partisi öncesi 56. Bölüm Cumartesi akşamı ilk bölümü Murat Ceylan’ın “Annelerinize Sorduk” yarışması ile başladı. Geçtiğimiz sezonların en çok beğenilen ve ilgiyle izlenen yarışmasında hatırlanacağı gibi Hakan hatipoğlunun Survivor 2018 yılındaki “Annelerinize sorduk” yarışmasında onda on bilerek ev ödülünün sahibi olmuştu. Aynı dönem yarışmada Survivor 2021’in sunucusu Murat Ceylan ve Nagehanda yarışmış ve uzun süre sorularda yaşadıkları eşitlik sonucu Acun Ilıcalı’nın teklifi sonunda 4. evin ortak sahibi olmuşlardı. İşte bu sezonda merakla beklenen "Annelerinize sorduk" yarışması bu yüzden önem kazanmış oldu. Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımının bu geceki bölümünde annelerine sorulan sorulara yarışmacıların nasıl bir cevap verecekleri TV8 izleyicileri açısından merak konusu oldu. Kahkahaların havada uçuştuğu, yarışmacılardan annelerine olan sitem dolu sözler sonunda Ünlüler takımından İsmail 10, Gönüllüler takımından Poyraz 12 ve Berkay 10 soruya doğru cevap vererek finale kaldı. Geceyi ve ödülü alan Gönüllüler takımından Poyraz 14 soru bilerek birleşme patisi öncesi ailelerinden gelen videoyu izledi ve 3 adet akıllı telefonu ailesine kazandırdı. 

 

BİRLEŞME FUTBOL MAÇINI KİM KAZANDI?
Survivor 2021’de 56. Bölüm Cumartesi akşamı birleşme partisinden önce oynadıkları ikinci oyun ise Acun Medya’ya karşı futbol maçı oldu. Acun Ilıcalı’nın aylar öncesinden açıkladığı büyük derbiyi her iki takımın yarışmacılarının olduğu kadar TV8 izleyicilerinin de merakla beklediği maçtı. Geceye Survivor 2021 takımı Steven, Doğan, Poyraz, İsmail, Berkay, Batuhan, Çağrı, Dora, Reşat, Survivor 2020'den transferleri Ardahan ve Sercan Yıldırım 11’i ile, Acun Medya ise Acun Ilıcalı, Ekrem, Esat Yontuç, Maxi Wesen, Murat Ceylan, Turgay, İrem Kanan, Serdar Soyer, Oğulcan, Gökhan Özdemir 11’i ile sahaya çıktılar. Gecenin kahramanları Survivor 2021 takımında Sercan Yıldırım ve kaleyi koruyan Çağrı, Acun Medya takımında ise Oğulcan oldu. Muhteşem geçen karşılaşmanın kazananı 8-5’lik skorla her sene olduğu gibi Acun Medya oldu. Birleşme futbol maçını Acun Medya kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

TCL Arsenal Çekilişi

TCL Arsenal Çekilişi

3 ay 670.690 ₺ 20.000 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı