Survivor Ayak Tenisi 6 Mart

Survivor Ayak Tenisi 6 Mart

Survivor Ayak Tenisi Maçını Kim Kazandı?

Survivor Ayak Tenisi Challenge. Survivor Ayak Tenisi Maçını Kim Kazandı? 6 Mart 2021 Survivor Ayak Tenisi Maçında Neler Yaşandı? 41. Bölüm Survivor 2021 ve Acun Medya Ayak Tenisi Maçını Kim Kazandı?Survivor Ayak Tenisi Maçında Ödül Ne?


Survivor'da ödül oyunları ve dokunulmazlık oyunlarının yanı sıra, Acun Medya ve Survivor 2021 yarışmacıları arasındaki düellolarda keyifli anlar devam ediyor. Geçen konseyde Barış’ın meydan okuması Acun Ilıcalı tarafından karşılık bulunca bu akşam hem yarışmacıları hemde ekranları başındaki izleyicilerin keyif dolu bir maç izlenmesine sebep oldu.

41. Bölüm dokunulmazlık oyunu öncesi oynanan ayak tenisi maçının kadrosunda Survivor 2021’de Berkay, Steven ve Barış yer alırken, Acun Medya'da ise İrem Kanan, Acun Ilıcalı ve Oğulcan Engin sahaya çıktı. Ayak tenisi maçı 3 set üzerinden oynandı. 15 sayıyı alan takım seti kazanmış oldu. İki takım sahada adeta tüm varlıklarını ortaya koydu. Ünlülerden Barış'ın şov yaptığı dakikalar herkesi ekran başına kilitledi. Heyecan dolu mücadeleye Acun Medya takımı çok hızlı başladı ve oyunun kontrolünü eline aldı. İlk seti 15-10; ikinci seti 15-10 ve üçüncü seti 15-9 kazanan taraf Acun Medya oldu. Müthiş mücadelenin sonucunu 3-0'lık net bir skorla kazanan takım Acun Medya oldu. Her zaman olduğu gibi destekledikleri takım kazanan yarışmacılar bu akşam peynirli börek ödülünün sahibi oldu.

6 MART SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
6 MART SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı