Survivor Basketbol Maçı 15 Mayıs

Survivor Basketbol Maçı 15 Mayıs

Survivor Basketbol Maçını Kim Kazandı?

Basketbol Maçını (Challenge) Kim Kazandı? Survivor 15 Mayıs 2021 Acun Medya - Survivor 2021 Basketbol Derbisini Kim Kazandı? Survivor 2021 Basketbol Maçında Rövanşı Kim Kazandı? 93.Bölüm Basketbol Maçının Ödülü Ne?


BASKETBOL MAÇININ ÖDÜLÜ NE?
Acun Ilıcalı bu hafta ada konseyi olmayacağı için geçen hafta verilen ada görevinin kazanan takımını açıkladı. Şemsiye yapma görevinin kazanan Kırmızı takım oldu ve elmalı turta kazandı.
Basketbol maçında kazanan takım bol peynirli börek yiyecek. Acun Medya'yı İsmail Balaban, Batuhan, Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan tuttu.

BASKETBOL MAÇINI KİM KAZANDI?
Survivor 2021'de gecenin ikinci oyununda basketbol maçı heyecanı yaşandı. Survivor 2021 ve Acun Medya takımları basketbol maçında karşı karşıya geldi. 5 Nisan tarihinde oynanan ilk basketbol maçında Poyraz sakatlığından dolayı yer almamıştı. Bu geceki basketbol maçında sakatlığı geçen Poyraz sahadaki yerini aldı. İlk maçta Acun Medya kadrosunda yer alan Marco Jaric ise bu gece oynanan maçta yoktu. Poyraz'ın Survivor kadrosunda sahaya çıkması, Marco Jaric'in Acun Medya'da olmaması takımlar arasındaki dengeyi sağlamış gibi görünüyordu. Dörder kişilik takımlar halinde oynanan basketbol maçına Survivor 2021 Poyraz, Berkay, Dora ve Merve Aydın dörtlüsü, Acun Medya ise Acun Ilıcalı, Gökhan Özdemir, İrem Kanan ve Esat Yontunç dörtlüsü ile sahaya çıktı. Maçın başlarında öne geçen Survivor 2021 takımı uzun bir süre aradaki farkın kapanmasına izin vermedi. Acun Medya tecrübesini konuşturarak rakibini yakaladı ve 2. çeyrek 18-17 Survivor 2021 takımının üstünlüğünde geçildi. 3. çeyrekte Survivor 2021'de Poyraz ve Berkay, Acun Medya'da ise Acun Ilıcalı show yaptı. 3. çeyrek 34-28'lik Survivor 2021 üsütünlüğünde geçildi. Son çeyrekte Acun Medya aradaki farkı kapatsa da Survivor 2021 maçı 47-44 kazanmasını bilerek ilk maçında rövanşını almış oldu. Basketbol Maçını Survivor 2021 Kazandı. 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı