Survivor Basketbol Maçı 5 Nisan

Survivor Basketbol Maçı 5 Nisan

Survivor Basketbol Derbisini Kim Kazandı?

Basketbol Maçını Kim Kazandı? Survivor 5 Nisan 2021 Acun Medya - Survivor 2021 Basketbol Derbisini Kim Kazandı? 63. Bölüm Basketbol Maçının Ödülü Ne?


Survivor 2021 gecenin ikinci oyununda merakla beklenen basketbol maçı ile ekranlara geldi. Acun Ilıcalı’nın dün akşamki ada konseyinde yarışmacılara “Sürpriz bir arkadaşımı getireceğim” dedikten sonra bu akşam basketbol maçından önceki seremonide o sürpriz ismi açıkladı. NBA kariyeri olan ve iki çocuğunun annesi dünyaca ünlü top model Adriana Lima’nın da eski eşi olan Sırp asıllı basketbolcu Marco Jaric’i Survivor 2021 yarışmacılarıyla tanıştırdı.

Seremonide Merve’nin Marco’ya “Hiç kolay olmayacak” diyerek gözdağı vermesine karşılık Marco’da Merve’ye “Sabırsızlanıyorum” sözüyle cevap vermesi gecenin derbi niteliğindeki maçın zor geçeceği anlamına geliyordu. Her iki takım sahaya dörder kişiyle çıktı. Survivor 2021 takımı yedek oyuncusuyla birlikte Merve, Dora, Berkay, Çağrı, Steven Acun Medya ise sahaya Acun Ilıcalı, Esat, Murat, Turgay, Marco Jaric olarak çıktı. Bu geceki basketbol maçını kimin kazanacağını önceden bilmek gerçekten zor oldu. Bir tarafta Merve Aydınlı Survivor 2021 diğer tarafta ise Marco Jaric'li Acun Medya takımı. İstatistiklere göre her ne kadar Acun Medya önde gözükse de Survivor 2021 takımında da Fransa ve İspanya liglerinde oynamış oyun kurucu Milli basketbolcu Merve Aydın faktörü vardı. Derbi kıvamında geçecek olan bu akşamki basketbol maçının ödülü kalın dilimli cheesecake oldu. Heyecanla beklenen basketbol maçı izlenmesi keyifli bir o kadar da zevkli sahnelere neden oldu. Sahasında kolay kolay yenilmeyen Acun Medya’yı acaba bu sene Survivor 2021 kadrosu yenebilecek miydi? Ayrıca Acun Medya’ya Oyunda Marco’nun Çağrıyı pota altındaki topsuz alanda bir o yana bir bu yana savurması herkesi kahkahalara boğdu. Bir enteresan sahne ise, Acun Ilıcalı ile Dora arasında yaşanan top kapma anıydı. Dora’nın Acun Ilıcalı’ya yapmış olduğu fiziki teması doğru bulmayan Acun Ilıcalı “Anlamsız şeyler oluyor” diyerek topu ayağıyla dışarı atmasıydı. Bir ara Marco Bench'te dinlenirken takım arkadaşı Costa’ya “ Güçlü müsün değil misin? Kazanmak istemiyorsan oynama. Onlar kazanmak için savaşıyorlar. Biz de savaşacağız” demesi her ne kadar Acun Ilıcalı’nın davetlisi olarak Dominik’e gelse de Marco Jaric’in profosyenelliğini ortaya koymuş oldu. 4 devre oynanan oyunda bir Acun Medya, bir Survivor 2021 öne geçti. Çekişmeli geçen maçta 4 devre sonunda beraberlik bozulmadı. Uzatma devresine 33-33 başlayan takımlar oyunu kazanmak için ellerinden geleni yaptı. Ancak her zamanki gibi saha ve tecrübe avantajını baştan sona koruyan Acun Medya basketbol maçını 38-39 kazanmasını bildi. Basketbol Derbisini Acun Medya Takımı kazandı

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı