Survivor Bil Bakalım 14 Mart

Survivor Bil Bakalım 14 Mart

Survivor Bil Bakalımı Kim Kazandı?

Survivor Bil Bakalımı Kim Kazandı? Survivor Bil Bakalımı Hangi Takım Kazandı? Survivor Bil Bakalım Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Açık Artırma, Survivor 2021 Açık Artırma oyununda neler Yaşandı? Açık Arttırmada Kim Ne Satın Aldı?14 Mart 2021 47.Bölüm Survivor Açık Arttırma.


 

SURVİVOR BİL BAKALIMI KİM KAZANDI?
Ekranların en çok izlenen programı olan Survivor’ın 47. bölümü bu senenin ilk bil bakalım oyunu ile ekranlara geldi. Bil bakalım oyunu, dokunulmazlık oyunu ve eleme konseyi öncesi Ünlüler ve Gönüllüler takımları için iyi bir moral oldu. Bu haftaki bil bakalımın ödülü ise bil bakalımın hemen ardında oynanacak olan açık artırma oyunu için 1000 Dominik Pezosu kazanarak gidecek olmasıydı. Kaybeden takım ise 500 Dominik Pezosu ile açık artırmaya katıldı. Bir Survivor klasiği olan iki oyunda hem Ünlüler ve Gönüllüler takımları hem de ekranları başındaki izleyiciler için keyif dolu anlar yaşattı. Baştan sona çekişmeli geçen bil bakalımda durum 9-9’a gelince son soru takım kaptanlarına soruldu. Son soru ise “Survivor 2020 yılında kaç bölüm yayınlanmıştır?” oldu. Cevabı “136 Bölüm” diyerek tam isabetle bilen Gönüllüler takımı bu geceki bil bakalımı 10-9 kazandı. Bil Bakalımı Gönüllüler Takımı Kazandı.

AÇIK ARTIRMADA NELER YAŞANDI?
Survivor 2021 47. bölüm açık artırma oyunu Acun Ilıcalı’nın sunumuyla başladı. TV8 ekranların geçtiğimiz yıllarda ilgiyle izlenen açık arttırma oyunu bu senede ilginç anlara sahne oldu. Gönüllüler takımı bil bakalım oyununda kazandığı ödül olan 1.000 Pezoyla, Ünlüler takımı ise 500 Pezoyla katıldı. Bu gece ilk defa iki takım birden Acun Ilıcalı’nın yiyeceklere verdiği açılış fiyatına karşılıklı fiyat artırarak ödülü kazanma istekleri ekran başındaki izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Birbirinden lezzetli, doyurucu yemekler, nefis tatlılar, çay ve kahve için girilen açık artırma oyunu herkesi eğlendirdi. Açık arttırma oyununu ilk defa karşılıklı oynayan Ünlüler ve Gönüllüler takımları gelen yemeklere yaptıkları artırmalarda adada yaşadıkları açlığı bir kez daha gözler önüne serdi. İlk sunum simit, peynir, domates ile başladı. Acun Ilıcalı’nın 100 Pezo ile açtığı simit, peynir, domates artırmasını Ünlülerden Merve 400 Pezoyla kazandı. Yarışmacıların hepsi büyük yemeği beklemekten artırmaya katılım az oldu. Çiğ böreği Poyraz 400 pezoyla kazandı. Tatlıda şekerpare artırımı Gönüllüler takımından Dora ve Poyraz arasında geçti. Şekerpare 400 Pezoyla Poyraz’ın oldu. Zeytinyağlı dolma için iki takım arasında geçen kıyasıya mücadeleyi 450 Pezoyla Melis kazandı. Pirzola gecenin en yüksek fiyatlarından birisi oldu. 200 ile açılan pirzolayı en son Gönüllüler takımından Aleyna 1.000 Pezo vererek gecenin en yüksek artırımlarından birisine imza attı. Ünlüler takımının ellerinde 500 pezo olması sebebiyle arttırmaya fazla giremediler. Kuymak ödülüne Ünlüler takımından Öykü’nün 500 pezosuna Gönüllüler takımından Of’lu olan Reşat 700 Pezoya satın aldı. Duble Lahmacun ödülünü parası daha yüksek olan Gönüllüler takımından Berkay gecenin ikinci kez en yüksek rakamını vererek 1.000 Pezoya satın aldı. İskender kebap ödülünde kıyamet koptu. Ünlüler takımı limitleri 500 pezo olunca rekabet sadece Gönüllüler takımından Dora ve Yunus Emre arasında geçti. Gecenin üçüncü yüksek rakamını veren Dora 1.000 Pezoyla Bursa iskenderin sahibi oldu. Daha sonra bir kere daha gelen Bursa iskenderi 500 Pezodan daha fazla parası olan tek yarışmacı kalan Gönüllüler takımından Yunus Emre 550 Pezoyla kazandı. Kazanan yarışmacılar yedikleri yemeklerle karınlarını doyurdu. Acun Ilıcalı açık artırmayı bitirdiğinde hiçbir artırmaya katılmayan Ünlüler takımından Batuhan gecenin tek yemek yiyemeyen yarışmacısı oldu.

14 MART SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
14 MART SURVIVOR ADA KONSEYİ

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı