Survivor Birleşme Partisi 28 Mart

Survivor Birleşme Partisi 28 Mart

Survivor Birleşme Partisinde Şarkı Yarışmasını Kim Kazandı?

Survivor 2021 Birleşme Partisi Öncesi Neler Yaşandı? Birleşme Partisi Kokteylinde Neler Yaşandı? Birleşme Partisinde Sürprizler Nelerdi? 28 Mart 2021 57. Bölüm Pazar Şarkı Yarışmasını Kim Kazandı? Şarkı Yarışmasının Ödülü Ne?


SURVİVOR ŞARKI YARIŞMASININ ÖDÜLÜ NE? O SES SURVİVOR 2021’İ KİM KAZANDI?
Survivor 2021 şarkı yarışmasının ödülü kazanan yarışmacı yanında 3 yakını ile seneye Dominik’e gidecek. Survivor 2021’de beklenen an geldi. Aylardır bugünü bekleyen Ünlüler ve Gönüllüler takımı nihayet kısa bir değişimin ardından ve birbirinden güzel kıyafetleri ile birleşme kokteyline geldiler. Acun Ilıcalı’nın sunumuyla başlayan Survivor 2021 birleşme partisi açılış kokteyli ile başladı. Daha önceden de açıklandığı gibi geceye Yunan takımının yarışmacılarının da katılımıyla birleşme partisi 2021 resmen başlamış oldu. Acun Ilıcalı’nın Yunan takımına onların diliyle “Hoş geldiniz” diyerek karşılaması gecenin en güzel jesti oldu. Survivor 2021 ve Yunan takımlarının kısa sürede kaynaşması gözlerden kaçmadı. Diğer yandan Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının yarışmacıları beklenen o kısa kulislere başladı. Yunan oyuncu Giorgos’un Öykü’ye “Çok güzel bir yüzün var” iltifatı, Öykü’nün de Giorgos’a “Seni İstanbul’a davet ediyorum” demesiyle karşılık buldu.

Tarık Sezer ve orkestrasının da bulunduğu gecede gözler Survivor’ın olmazsa olmazı olan şarkı yarışmasına çevrildi. Bu sene yarışmacıların nasıl bir performans sergileyecekleri ve kimin kazanacağı merak edilen konularından başında geliyordu. Yarışmanın jürisi şarkıyı söyleyen yarışmacının rakip takımı oldu. Geceye damga vuran isimler hemen ortaya çıktı. Her iki takım yarışmacılarının seslendirdiği, İsmail’in “Koca Yusuf”, Dora’nın “Kumralım”, Batuhan’ın “Yorgunum Hayat”, Çağrı’nın “Aldırma Gönül”, İlayda’nın “Bim Bam Bom”, Poyraz’ın “Bitez Yalısı” Reşat’ın “Hey gidi hey”, Aleyna Kalaycıoğlu’nun “Ander Sevdaluk” Ayşe’nin “Padişah” Sergen’in “Haydi gel içelim” Steven’ın “Ankara’nın Bağları” Hanzade’nin “Hele bir gel” Berkay’ın “Nalân” Doğan’ın “Damla damla” Melis’in “Aldatıldık” Merve’nin “Aşka yürek gerek” Aleyna Çalışkan’ın “A be kaynana” Öykü Çelik’in “Gurbet” şarkılar gerçektende TV8 ekranları izleyicilerine çok keyifli anlar yaşattı. Bu seneki şarkı yarışması uzun süre konuşulacağa benziyordu. Şarkı Yarışmasında Ünlüler takımından İlayda 89 puanla, Gönüllüler takımından Aleyna 90 tam puan alarak finale kaldılar. İki yarışmacı kimin şampiyon olacağını belirlemek için birer kez daha sahneye çıkarak şarkılarını seslendirdi. Gecenin sonunda Aleyna oy çokluğuyla şarkı yarışmasının şampiyonu oldu. Survivor 2021 Şarkı Yarışmasını Aleyna Kazandı.

Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımı birleşme partisi öncesi dünyaca ünlü ses sanatçısı Jason Derulo’nun Dominik Cumhuriyeti’nde verdiği konserde bir araya geldiler. Jason Derulo için özel olarak hazırlanan sahnede Ünlüler Gönüllüler takımları dünyaca ünlü şarkıcıya eşlik ederek dans ettiler. Gecenin sonunda Jason Derulo yarışmacılarla sohbet etme şansını yakaladı. Jason Derulo’nun “Dominik’te ve sizinle birlikte olmaktan çok mutluyum. Bu noktaya kadar geldiğiniz için tebrik ederim. Peki, sizi Survivor’da en çok zorlayan şey ne?” diye sorunca yarışmacıların hepsi tek bir ağızdan “açlık” cevabını verdi. Jason Derulo’nun ikincisi sorusu çok enteresandı. “Peki, tuvalet ihtiyacınızı nasıl giderebiliyorsunuz?” sorusuna ise yarışmacılar “ormana gidip bulduğumuz yere” diye cevapladı. Gecenin devamında, geçen senenin Survivor 2020 birincisi Cemal Can Canseven’in DJ performans gösterisi ile devam edildi.

ŞARKI YARIŞMASI PUAN SIRALAMASI

 1. Aleyna - 90
 2. İlayda - 89
 3. Poyraz - 84
 4. Merve - 82
 5. Çağrı - 81
 6. Dora - 80
 7. Öykü Çelik - 73
 8. Reşat - 73
 9. İsmail - 71
10. Batuhan - 63
11. Aleyna Çalışkan - 62
12. Hanzade - 62
13. Berkay - 62
14. Sergen - 61
15. Melis - 60
16. Doğan - 60
17. Ayşe - 60
18. Steven - 59

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı