Survivor Düello Oyunu 27 Mayıs

Survivor Düello Oyunu 27 Mayıs

Survivor Düello Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Düello Oyununu Kim Kazandı? Survivor Challenge Oyununu Kim Kazandı? 26 Mayıs 2021 Survivor Düello Oyununda Neler Yaşandı? Düello Oyununu Hangi Yarışmacılar Kazandı? Survivor 104.Bölüm Düello Oyununda Ödül Ne?


DÜELLO OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Düello oyununda ödül elektronik ürünler alabilecekleri 15.000 TL değerinde hediye çeki.

DÜELLO OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor'de 27 Mayıs gecesi oynanan ikinci oyun bu sezonun en yeni oyunu "Düello Oyunu". "Düello Oyunu" karşılıklı eşleştikleri yarışmacıyı yenen ödülün sahibi olacak. Oyunda yarışmacılar seyircilerin seçimleri ile eşleştirildi ve final atışlarını ise yarışmacılar kendileri belirledi. Her oyunda iki farklı atış yapıldı. Oyunda 5 oyunu kazanan yarışmacı ödülün sahibi oldu.

İlk eşleşmede Berkay ve Dora yarıştı. Berkay, Dora arasındaki mücadelede Berkay halka atışlarını, Dora küp atışlarını seçti. Parkuru tamamlayan yarışmacılar ilk olarak 6 küpü başarılı şekilde düşürdükten sonra 4 adet halka atışını da yaparak 1 sayı aldı. Berkay Dora arasındaki mücadeleyi Berkay 5-0 kazandı ve ödülün sahibi oldu.

İkinci eşleşmede İsmail ve Steven mücadele etti. İsmail ile Steven arasındaki yarışta ilk atışı Steven, ikinci atışı İsmail seçti. Parkuru tamamlayan yarışmacılar ilk olarak masa üstünde duran 2 labutu düşürüp 2 topu mini kaleye gol attıktan sonra 4 adet halkayı rakibinden önce başarılı atarak 1 sayı aldı. Oyun başında İsmail'in burnunda açılma oldu ve oyunu kısa bir süre ara verildi. Daha sonra devam eden oyun çok çekişmeli geçti. Bir İsmail, bir Steven öne geçti. Ancak oyun sonunda İsmail, Steven düellosunun kazananı 5-3'lük skorla Steven oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

2 ay 556.000 ₺ 236 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı