Survivor Düello Oyunu 30 Mayıs

Survivor Düello Oyunu 30 Mayıs

Survivor Düello / Challenge Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Düello Oyununu Kim Kazandı? Survivor Challenge Oyununu Kim Kazandı? 30 Mayıs 2021 Survivor Düello Oyununda Neler Yaşandı? Düello Oyununu Hangi Yarışmacılar Kazandı? Survivor 106.Bölüm Düello Oyununda Ödül Ne?


DÜELLO OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Düello oyununda ödül elektronik ürünler alabilecekleri 15.000 TL değerinde hediye çeki.

DÜELLO / CHALLENGE OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor'de 30 Mayıs Pazar gecesi oynanan ikinci duello / challenge oyunu Aleyna Kalaycaıoğlu, Ayşe ve Batuhan, Poyraz arasında geçecek. Aralarında yaptıkları oyunları kazanan yarışmacılar ödülün sahibi olacak. Oyunda yarışmacılar seyircilerin seçimleri ile eşleştirilmişti ve final atışlarını ise yarışmacılar kendileri belirledi. Her oyunda iki farklı atış yapıldı. Oyunda 5 oyunu kazanan yarışmacı ödülün sahibi oldu. İlk gün oynanan düello / challenge oyunlarını Berkay ve Steven kazanmıştı.

Günün ilk eşleşmesinde Alenyna ve Ayşe yarıştı. Aleyna, Ayşe arasındaki mücadelede Ayşe çubuk ile top düşürme atışlarını, Aleyna ise amerikan topu ile basket atışlarını seçti. Parkuru tamamlayan yarışmacılar ilk olarak çubuklarla 6 topu başarılı şekilde düşürdükten sonra 3 adet amerikan futbol topunu basket yaparak 1 sayı aldı. Ayşe oyuna iyi başladı ve beşte bitecek oyunda 4-0 öne geçti. Daha sonra Aleyna toparlandı ve durumu 4-2'ye getirdi. Ancak oyunu Ayşe mücadeleyi 5-2 kazandı ve ödülün sahibi oldu.

İkinci eşleşmede Batuhan ve Poyraz mücadele etti. Batuhan, Poyraz arasındaki düelloda ilk atışı Batuhan, ikinci atışı Poyraz seçti. Parkuru tamamlayan yarışmacılar ilk olarak bumerang ile 5 seramiği kırdıktan sonra 3 adet basket atışını rakibinden önce başarılı şekilde yaparak 1 sayı aldı. Poyraz hızlı başladığı oyunu aynı şekilde hızlı bitirdi ve oyunu 5-0 kazandı.

30 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
30 MAYIS SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı