Survivor Anlat Bakalım 2 Haziran

Survivor Anlat Bakalım 2 Haziran

Survivor Ünlülerle Anlat Bakalımı Kim Kazandı?

Survivor Anlat Bakalımı Kim Kazandı? 2 Haziran 2021 Survivor Ünlülerle Anlat Bakalımda Neler Yaşandı? Hangi Eşleşme Kazandı? Survivor 109.Bölüm Ünlülerle Anlat Bakalım Ödülü Ne?


ÜNLÜLERLE ANLAT BAKALIMDA ÖDÜL NE?
Ünlülerle Anlat Bakalımı kazanan yarışmacı seçtiği 3 arkadaşı ile beraber Domino's Pizza yiyecek ve Euroleague Final Four final maçını izleyecek.

ÜNLÜLERLE ANLAT BAKALIMI KİM KAZANDI?
Survivor'da gecenin ikinci oyunu Ünlüler Anlat Bakalım oldu. Murat Ceylan Ünlüler Anlat Bakalım'da yarışmacıların kimlerle eş olduğunu açıkladı. Buna göre; Poyraz, Anadolu Efes takım kaptanı Doğuş Balbay ile, Aleyna, Merve Özbey ile, İsmail, Onur Buldu ile, Dora, Ezgi Eyüboğlu ile, Batuhan, Doğu Demirkol ile, Ayşe, Eypio ile, Steven, Alp Kırşan ile ve Berkay kardeşi ve Beşiktaş kalecisi Utku Yuvakuran ile eşleşti. Ünlüler Anlat Bakalımda ilk yarışan Poyraz ve Doğuş Balbay oldu. Poyraz ve Doğuş Balbay dörder anlatarak toplamda 8 puanla geceyi tamamladılar. İkinci yarışan Aleyna Kalaycaıoğlu, Anlat Bakalımdaki eşi Merve Özbey'e 7 anlattı. Merve Özbey ise 6 anlatarak toplamda 13 puan topladılar. Aleyna'dan sonra İsmail ve eşi Onur Buldu Ünlüler Anlat Bakalımda yarıştı. İsmail'de Aleyna gibi 7 anlattı. Onur Buldu ise 4 anlattı ve toplamda 11 puan topladılar. Dora, Ezgi Eyüpoğlu eşleşmesinde Dora 8 anlattı. Ezgi Eyüboğlu'da 8 anlatınca toplamda 16 puan topladılar. Berkay kardeşi Utku'ya 6, Utku'da Berkay'a 5 anlattı ve toplamda 11 puan topladılar. Ayşe, Eypio eşleşmesinde Ayşe 6, Eypio ise 3 anlatarak toplamda 9 puan topladılar. Batuhan, Doğu Demirkol eşleşmesinde ise, Batuhan 6, Doğu Demirkol 5 anlatarak toplamda puan 11 topladı. Son olarak Steven ve Alp Kırşan eşlemesinde Steven 7, Alp Kırşan ise 5 anlatarak toplamda 12 puan topladı. Böylece Ünlülerle Anlat Bakalımı kazanan toplam 16 kelime bilen Dora, Ezgi Eyüboğlu ikilisi oldu.

Dora ödülden kendisi ile beraber  Poyraz, Steve ve Ayşe'nin faydalanmasını istedi.

2 HAZİRAN SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

TCL Arsenal Çekilişi

TCL Arsenal Çekilişi

3 ay 670.690 ₺ 20.000 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı