Survivor Voleybol Challenge

Survivor Voleybol Challenge

Survivor Voleybol Challenge Maçı Kim Kazandı?

Voleybol Maçı Kim Kazandı? 1 Mart 2021 Voleybol Challenge Kim Kazandı? 38. Bölüm Voleybol Maçı Kim Kimi Tuttu? Voleybol Challenge Ödülü Ne?

Survivor 2021’de gecenin ikinci oyununda merakla beklenen voleybol challenge ekranlara geldi. Acun Ilıcalı ve İrem Kanan ikilisine meydan okuyan Gönüllüler takımından Aleyna ve Ayşe’nin nasıl bir performans sergileyeceği ve oyunu hangi ikilinin kazanacağı günler öncesinden izleyicilere merak konusu olmuştu. Kazanan takım taraftarları 2 dilim su böreği ve Türkiye’den getirilen lokumun sahibi oldu. Heyecanla beklenen voleybol maçı izlenmesi keyifli bir o kadar da zevkli sahneler yaşattı. Uzun senelerdir hiçbir Survivor yarışmacısının yenemediği Acun Medya’yı acaba bu sene bu ikili yenebilecek miydi? Aleyna ve Ayşe’ye takım arkadaşlarından sadece Steven ve Aleyna Çalışkan’dan destek gelmesi ise gecenin sürprizi oldu. Aşırı heyecanlı olmaları Survivor 2021 takımının sık sık hata yapmasına sebep oldu.

Buna rağmen Survivor 2021 takımı ilk seti 15-11’lik skorla durumu 1-0’a getirdi. Bugüne kadar hiç yenilmeyen Acun Medya bu akşam yenilecek mi acaba diyen izleyicilere cevap olarak 2. seti 15-8 kazanarak durumda eşitliği sağladı. Setlerde eşitliği yakalayan Acun Medya 3.sete hızlı başladı. Ancak Survivor 2021 takımının inadı ve hırsı durumu bir ara 10-9 kadar getirdi. Acun Medya’nın gücüne daha fazla dayanamayan Survivor 2021 takımı seti 15-12 kaybetti. Durumu 2-1 Acun Medya’nın önde götürdüğü maçın son setinde nefesler tutuldu. Son sete Survivor 2021 takımı savunma yerine hücuma geçince seyri güzel bir oyuna dönüştü. Zaman zaman oyunda zorlanan Acun Medya aralarında kısa bir konuşmanın ardından oyuna hakim oldu. Uzun yıllardır bu kadar zorlanmayan Acun Medya bir ara panikledi. Ancak tecrübe ve saha avantajını çok iyi kullanan Acun Medya 3. seti çok rahat bir şekilde 15-11 kazandı. Sezonun ilk challenge'ının kazanan bu Acun Medya takımı oldu. Değişen olmadı ve Acun Medya sahasında yenilmezliğini korudu.
Setler Gönüllüler takımı ilk set: 15-11 kazandı. 2.set Acun medya 15-8 durumu beraberliğe getirdi. 3. Set Acun Medya 15-12 kazanarak durumu 2-1 getirdi.3.sette Acun medya durumu 15-11 yaparak maçı 3-1 kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı