Survivor Voleybol Maçı 18 Mart

Survivor Voleybol Maçı 18 Mart

Survivor Voleybol Challenge Maçı Kim Kazandı?

Voleybol Maçını Kim Kazandı? 18 Mart 2021 Acun Medya – Survivor 2021 Voleybol Maçı Rövanşını Kim Kazandı? 50.Bölüm Voleybol Maçında Kim Kimi Tuttu. Voleybol Challenge Oyununun Ödülü Ne?

Survivor 2021, 50. bölüm gecenin ikinci oyunu, merakla beklenen voleybol challenge rövanş maçı ile ekranlara geldi. Geçtiğimiz hafta Cumartesi günkü ada konseyinde Acun Ilıcalı’nın Aleyna ve Ayşe’ye “Voleybol Challenge’in rövanşını yapalım. Takımlar üçer kişiden olsun. Siz istediğiniz bir kişiyi takımınıza alın. Bize de istediğiniz bir kişiyi verin” demesi üzerine Survivor 2021 takımı Acun Medya’ya Hanzade’yi verip, kendi takımlarını Berkay ile güçlendirdi. Böylece her iki takımın kadroları; Acun Medya Acun Ilıcalı, İrem Kanan ve Hanzade üçlüsü, bu üçlüye meydan okuyan Survivor 2021 takımı Aleyna Ayşe ve Berkay. Takımların nasıl bir performans sergileyeceği ve oyunu hangi takımın kazanacağı izleyiciler için merak konusu olmuştu.

Derbi kıvamında geçecek olan bu akşamki voleybol maçını kazanan takım taraftarları 2 adet lahmacun yiyecek. Heyecanla beklenen voleybol maçı izlenmesi keyifli bir o kadar da zevkli sahnelere neden oldu. Uzun senelerdir hiçbir Survivor yarışmacısının yenemediği Acun Medya’yı acaba bu sene bu üçlü yenebilecek miydi? Acun Ilıcalı yarışmacılara kimi tuttuklarını sorduğunda Survivor 2021 takımına arkadaşlarından sadece Dora’dan destek gelmesi ise gecenin sürprizi oldu. Acun Medya’nın bu gece işi çok zor gibi gözüküyor. Karşılarında güçlü bir ekip olan Survivor 2021 takımı var. Acun Ilıcalı’nın takımı nasıl bir strateji uygulayacakları ise merak konusu. Hanzade Acun Medya için bir engel mi? Yoksa avantaj mı? Bunu gecenin sonunda hep beraber göreceğiz. İlk set kıyasıya geçti. Dört kez uzatmaya giden ilk seti Survivor 2021 takımı 17-19 skorla kaybetti. 2. ve 3. seti 15-10 ve 15-8 Survivor 2021 takımı kazandı ve setlerde 2-1 öne geçti. Acun Medya 4. seti 15-8 alarak setlerde eşitliği sağladı. Baştan sona kıyasıya geçen voleybol maçının kazananı son sette belli oldu. Çekişmeli geçen son seti tecrübesiyle Acun Medya 21-18 kazanmasını bildi. Voleybol Challenge Rövanş Maçını Acun Medya Takımı kazandı.

18 MART SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı