Survivor Voleybol Maçı 22 Mart

Survivor Voleybol Maçı 22 Mart

Survivor Voleybol Challenge Maçı Kim Kazandı?

Voleybol Maçını Kim Kazandı? Survivor 22 Mart 2021 Acun Medya - Survivor 2021 Voleybol Maçını Kim Kazandı? 53. Bölüm Voleybol Maçında Kim Kimi Tuttu. Voleybol Challenge Oyununun Ödülü Ne?

Survivor 2021 53. bölümde gecenin ikinci oyunu, merakla beklenen voleybol maçı oldu. Pazar günkü ada konseyinde Acun Ilıcalı’nın Aleyna ve Ayşe’ye bir kez daha yaptığı voleybol maçı teklifinde “Ben ve sizin seçtiğiniz bir kişiyi bana verin,” demesi üzerine Aleyna ve Ayşe Acun Ilıcalı’ya takım arkadaşı olarak Ünlüler takımından İlayda’yı verdi. Acun Ilıcalı ve İlayda’ya karşı, Survivor 2021 takımında Aleyna ve Ayşe voleybol maçına çıktı. Takımların nasıl bir performans sergileyeceği ve oyunu hangi takımın kazanacağı izleyiciler için merak konusu olmuştu. Derbi kıvamında geçecek olan bu akşamki voleybol maçını kazanan takım taraftarları karışık pide yiyecek. Heyecanla beklenen voleybol maçı izlenmesi keyifli bir o kadar da zevkli sahnelerle ekranlara geldi.

Uzun zamandır hiçbir Survivor yarışmacısının yenemediği Acun Medya’yı acaba bu sene bu ikili yenebilecek miydi? Ayrıca Aleyna ve Ayşe’ye yarışmacı arkadaşlarından sadece Öykü, Doğan ve Hanzade’nin dışında herkesten destek gelmesi ise gecenin sürprizi oldu. Acun Medya’nın bu gece işi çok zordu. Karşılarında güçlü bir ekip olan Survivor 2021 takımı vardı. İlayda, Acun Medya için bir engel mi? Yoksa avantaj mı? İlk set kıyasıya geçti. Acun Medya’nın çok zorlanacağı belli olan voleybol maçında Survivor 2021 takımı ilk seti 15-12’lik skorla kazanarak durumu 1-0’a getirdi. Sahasında hiç yenilmeyen Acun Medya bu akşam yenilecek mi acaba diyen izleyicilere cevap olarak 2. seti de Survivor 2021 takımı 15-9 kazanarak durumu 2-0 yaptı. Baştan sona kıyasıya geçen voleybol maçında gözler “tamam mı yoksa devam mı?” diyecek olan Acun Medya’ya çevrildi. Ancak her zamanki gibi saha ve tecrübe avantajını baştan sona koruyan Acun Medya 3. seti 15-13 kazanarak durumu 2-1’e getirdi. 4. Seti bir kez daha Acun Medya 15-10’lik skorla kazanarak 2-2’lik eşitliği sağladı. Maçın kazananını son set belirledi. Son seti Survivor 2021 takımı 15-6 kazanarak Acun Medya’dan rövanşı da almış oldu. Voleybol Challenge Oyununu Survivor 2021 Takımı kazandı.

30 MART SURVIVOR VOLEYBOL MAÇI

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı