Survivor Yarı Final Oyunu 23 Haziran

Survivor Yarı Final Oyunu 23 Haziran

Survivor 2021 Yarı Final Oyununu Kim Kazandı?

SON DAKİKA!!! Survivor'da Yarı Final Oyununu Kim Kazandı? 23 Haziran 2021 Survivor'da Yarı Finale Kim Kaldı? Survivor Yarı Finaline Giden İsim Kim? Survivor 2021 Sezonun Oyununu Kim Kazandı? Survivor 127. Bölüm Yarı Final Oyununda Neler Yaşandı? Yarı Final Oyununu Ayşe Kazandı. Ayşe Yarı Finale Kaldı!


SURVIVOR YARI FİNAL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor'da dün gece yapılan eleme sonucunda Berkay adaya veda etmişti. Berkay'ın vedasından sonra son dörde kalan yarışmacılar 127. bölümde sezonun son oyununu Murat Ceylan'ın sunumuyla oynadılar. Yarı final koltuğunu garantileyen İsmail Balaban bu gece oynanacak yarı final oyununda oynamadı. Yarı final oyunu Alyna, Poyraz ve Ayşe arasında geçti. İki aşamalı oynanan yarı final oyununda, birinci aşamada rakibinden önce beşe ulaşan yarışmacı bir üst tura çıktı.

Sezonun son oyununda parkurda çeşitli engelleri başarılı şekilde geçerek finale gelen yarışmacılar, final atışlarında bütün sezon boyunca atış yaptıkları materyalden istediğini seçerek 4 top ve 1 bardağı altlarında duran sembolleri devirmeden rakibinden önce düşürerek 1 puan kazandı. Aleyna ve Ayşe atış yapmak için çemberi seçerken Poyraz ise topu seçti.

Yarı final oyununda üst tura çıkan ilk yarışmacı sadece Poyraz'a karşı 1 oyun kaybederek çıktığı diğer bütün oyunları kazanan Aleyna oldu. Aleyna'dan sonra üst tura çıkan Ayşe oldu. Poyraz birinci aşamada sadece 1 sayı alarak elendi. İkinci turda Aleyna'nın rakibi Ayşe oldu.

Survivor yarı final oyununun final oyununda Aleyna ve Ayşe karşı karşıya geldi. Her iki yarışmacı da Survivor 2021'in son oyununu kazanarak İstanbul'da gerçekleşecek olan Survivor 2021 finalinin yarı finalinde İsmail Balaban'ın yanındaki koltuğa sahip olmak için parkurda yarıştı. Final oyununda ilk önce 10 olan yarışmacı oyunun sahibi olacak.

Survivor yarı final oyununun final oyununda denge parkurunda bir çok denge engelini geçerek parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, final atışlarında bütün sezon boyunca atış yaptıkları materyalden istediğini seçerek toplam 12 sembolü rakibinden önce düşürerek 1 puan aldı. Final atışlarında da Aleyna ve Ayşe atış yapmak için çemberi seçti.

Yarı finalin final mücadelesi çekişmeli oyunlara sahne oldu. Ayşe oyuna hızlı başladı ve ilk yarıyı 5-2 önde geçti. Verilen dinlenme arasından sonra devam eden oyunda Ayşe hız kesmedi ve oyunu 10-3 kazanarak İstanbul'da yapılacak finalde yarı final koltuğunu garantilemiş oldu.

Yarı Final Oyununu Ayşe Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı