Sancakay Ilım Morgül

Sancakay Ilım Morgül

Sancakay Ilım Morgül Survivor 2021 Gönüllüler

Sancakay Ilım Morgül kimdir? Survivor 2021 gönüllüler yarışmacısı Sancakay Ilım Morgül kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Gönüllüler takımı yarışmacısı Sancakay Ilım Morgül futboldan, müziğe kadar birçok alanla ilgileniyor. Survivor Sancakay Ilım Morgül kimdir? İşte yanıtı;

 

Sancakay Ilım Morgül Kimdir?
30 Ocak 1997 tarihinde İstanbul Bahçelievler’de doğan 28 yaşındaki Survivor Sancakay Ilım Morgül, İzmir ve Rize’de büyüdü.

Sancakay Ilım Morgül, Teknik direktör Ünal Karaman’ın yeğeni. Spor hayatına ritmik jimnastikle adım atan Survivor Sancakay Ilım, futbol kariyerine Lise 3 yıllarında İzmir’de başladı. Lise 4. sınıfta Rizespor’a transfer oldu. Liseyi de Rize'de tamamladı. Daha sonra 2 yıl Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde, Rus Dili Edebiyatı bölümünde eğitim gördü. Survivor Sancakay Ilım Morgül, İngilizce ve Rusça biliyor. Daha sonra eğitim hayatını İstanbul’da devam ettirdi. Konservatuvar tiyatro bölümünün yetenek sınavlarına girip kazanarak İstanbul’a yerleşti ve halen 4. sınıf öğrencisi. Survivor Sancakay Ilım Morgül, 2 sezon boyunca Kadıköy Theatron sahnesinde Edinburg festivalinden gelen ‘Ofsayt’ oyununda başrol oynadı. 5 yıldır da vocal olarak sahne alıyor. Kendi bestelerini de seslendiren Sancakay, gitar çalıyor.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı