Survivor 1 Mayıs Ada Konseyi

Survivor 1 Mayıs Ada Konseyi

Survivor’da 1 Mayıs, 3. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Evrim ve Barış’tan sonra eleme potasına kim girdi? 1 Mayıs 2022, 93. bölümde 3. eleme adayı kim oldu? Yokluk Adasına kim gitti? Survivor Ada Konseyinde neler yaşandı?

Survivor 1 Mayıs Ada Konseyi 3. dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Survivor’da bu akşam oynanan üçüncü dokunulmazlık oyununu zorlu mücadeleler sonunda bayrak yarışı ile kazanan Gönüllüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Ünlüler takımı ada konseyinde haftanın 3. eleme adayını belirlemek için toplandı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Yokluk Adasından dönen Barış’a Yokluk Adasındaki gününün nasıl geçtiğini sordu. Daha sonra Ünlüler takımında günün performans birincisi olarak dokunulmaz olan isimlerini açıkladı. Ünlüler takımında erkeklerde 39 puanla Anıl ve aynı puanla Sema performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Gönüllüler takımında ise Nagihan 36, Atakan 39 puanla performans birincisi oldu. Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu en çok ismi yazılan yarışmacı haftanın üçüncü eleme adayı ve Yokluk Adasına giden isim oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

SURVIVOR 1 MAYIS ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Ayşe 5 oy, Sude 1 oy aldı. Ünlüler takımından 5 oy alan Ayşe haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Ayşe aynı zamanda bu hafta Yokluk Adasına giden 3. yarışmacı oldu. Haftanın üçüncü eleme adayı Ünlüler takımından Ayşe oldu.

1 MAYIS 2022 - Survivor Dokunulmazlık Oyunu için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı