Survivor 10 Haziran Ada Konseyi

Survivor 10 Haziran Ada Konseyi

Survivor 10 Haziran, haftanın 3. ve 4. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Ayşe ve Batuhan’dan sonra eleme potasına kim girdi? 10 Haziran 2022, 130. bölümde 3. ve 4. eleme adayı kim oldu?
 

Survivor 10 Haziran Ada Konseyi haftanın 3. ve 4. eleme adaylarını belirlemek için toplandı. Survivor’da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı 1 aday, 2 dokunulmazlık oyunu kaybeden Ünlüler takımının performans birincisi de 1 aday belirleyecek. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Gönüllüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi açıkladı. Gönüllüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi %62,5 başarı yüzdesi ile Ogeday oldu. Ünlüler takımında performans birincisi ise %65,2 başarı yüzdesi ile Nagihan oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

 

SURVIVOR 10 HAZİRAN, 3. VE 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Survivor 10 Haziran, Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Hikmet 3 oy, Nisa 1 oy aldı. Bu sonuca göre 3 oy alan Hikmet haftanın 3. eleme adayı oldu. Ünlüler takımından performans birincisi olan Nagihan ise haftanın 4. olan ismini açıkladı. Ünlüler takımında Nagihan 4. eleme adayı olarak Anıl’ın adını söyledi. Böylece Haftanın 3. eleme adayı Gönüllüler takımından Hikmet, 4. eleme adayı ise Ünlüler takımından Anıl oldu. Acun Ilıcalı tüm adaylar için seyirci SMS oylamasını başlattı.

Haftanın 3. Eleme Adayı Gönüllüler Takımından HİKMET oldu.
Haftanın 4. Eleme Adayı Ünlüler Takımından ANIL oldu.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı