Survivor 10 Nisan Ada Konseyi

Survivor 10 Nisan Ada Konseyi

Survivor’da 10 Nisan tarihinde üçüncü eleme adayı kim oldu?

Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Barış ve Gizem’den sonra eleme potasına kim girdi? 10 Nisan 2022, 74. bölümde 3. eleme adayı kim oldu? Yokluk Adasına kim gitti? Survivor Ada Konseyinde neler yaşandı?

Survivor 10 Nisan Ada Konseyi üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Bugün oynanan dokunulmazlık oyunu ile bu hafta oynanan 3 dokunulmazlık oyununun üçünü de Ünlüler takımı kaybetti. Ünlüler takımı ada konseyinde bir kez daha eleme adayı olarak bir isim yazmak zorunda kaldı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Yokluk Adasından dönen Gizem’e Yokluk adasında zamanını nasıl geçirdiğini anlatması için söz verdi. Gizem’den sonra bugün oynanan dokunulmazlık oyununda tartışan Batuhan ve Anıl’a söz verdi. Daha sonra günün performans birincisi olarak dokunulmaz olan yarışmacılarını açıkladı. Ünlüler takımında erkeklerde 36 puanla Adem, kadınlarda 48 puanla Nagihan performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Gönüllüler takımında ise Sude 27, Anıl 33 puanla performans birincisi oldu. Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu arkadaşları tarafından en çok ismi yazılan yarışmacı haftanın üçüncü eleme adayı ve Yokluk Adasına giden isim oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

SURVIVOR 10 NİSAN ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Parviz 5 oy, Merve 3 oy, Atakan 1 oy aldı. Ünlüler takımından 5 oy alan Parviz haftanın üçüncü eleme adayı oldu ve Yokluk Adasına giden yarışmacı oldu. Haftanın üçüncü eleme adayı Ünlüler takımından Parviz oldu.

10 NİSAN 2022 - Survivor Dokunulmazlık Oyunu için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı