Survivor 11 Mart Ada Konseyi

Survivor 11 Mart Ada Konseyi

Survivor İlk Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 11 Mart Ada Konseyi, haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Survivor 11 Mart Ada Konseyinde kimin adı yazıldı? 11 Mart 2022 Pazartesi 44. Bölüm, eleme adayı… Survivor Sürgün Adasına, Kampına kim gitti?

Survivor 11 Mart Ada Konseyi haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı ve ada konseyi Ünlüler takımı için toplandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı haftanın ilk eleme adayını belirlemek için bir isim yazdı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar...

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı ile konuştu. Acun Ilıcalı Ünlüler takımında kadın erkek dengesi kuralı nedeniyle kadın yarışmacıların eleme adayı olarak isimlerinin yazılamayacağını açıkladı. Daha sonra günün performans birincisi olan isimleri açıkladı. Ünlüler takımından kadınlarda 26 puanla Sema, erkeklerde 14 puanla Bora performans birincisi oldu. Gönüllüler takımında performans birincisi olan isimler ise kadınlarda 27 puanla Sude, erkeklerde 30 puanla Berkan oldu. Ünlüler takımında bu gece yapılan oylama sonucu en çok oyu alan yarışmacı haftanın ilk eleme adayı oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

SURVİVOR 11 MART, İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylamaya göre Sercan 5 oy, Mert 4 oy, Barış 3 oy, Batuhan 1 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 7 oy alan Yasin haftanın birinci gitme adayı oldu. Haftanın birinci eleme adayı Ünlüler takımından Sercan oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı