Survivor 12 Haziran Ada Konseyi

Survivor 12 Haziran Ada Konseyi

Survivor 12 Haziran, haftanın ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de eleme potasına ilk kim girdi? 12 Haziran 2022, 132. bölümde 1. eleme adayı kim oldu?


Survivor 12 Haziran Ada Konseyi haftanın yeni takım kaptanları olan Ogeday ve Nagihan’ın seçtiği yeni takımlarla oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Survivor’da bu akşam yeni takımlarla oynanan haftanın 1. dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak yeni takımlar hakkında her iki takımdan görüşlerini aldı. Özellikle bu sezon ilk defa aynı takımda yer alan Hikmet ve Adem’e söz verdi. Daha sonra Gönüllüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi açıkladı. Gönüllüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi %68,2 başarı yüzdesi ile Ogeday oldu. Gönüllüler takımı Ogeday için oy kullanamadı. Ünlüler takımında performans birincisi ise %81,8 başarı yüzdesi Nagihan oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

 

SURVIVOR 12 HAZİRAN, 1. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Nisa 2 oy, Berkan 1 oy ve Atakan 1 oy aldı. Bu sonuca göre 2 oy alan Nisa Gönüllüler takımında 1. eleme adayı oldu. Haftanın 1. eleme adayı Gönüllüler takımından Nisa oldu.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı