Survivor 12 Şubat Ada Konseyi

Survivor 12 Şubat Ada Konseyi

Survivor İlk Kim Aday Oldu?

Survivor 12 Şubat Ada Konseyi, haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Survivor 12 Şubat Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? 12 Şubat 2022 21. Bölüm, Eleme Adayı… Survivor Sürgün Adasına, Kampına Kim Gitti?

Survivor 12 Şubat Ada Konseyi haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kadınlar ve erkekler etaplarında büyük bir farkla kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. 12 Şubat 21. bölümde Gönüllüler takımı haftanın ilk eleme adayını ve Sürgün adasına gidecek ilk ismi belirlemek için bir isim yazdı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar...

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak takımlarına yeni katılan Ünlüler takımından Aşkım, Gönüllüler takımından Ezgi’ye söz verdikten sonra bugün dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ile sohbet etti. Ayrıca yaptığı açıklamada Instagram hesabında hangi takım güçlü başlığı ile bir oylama başlattığını açıkladı. Daha sonra günün performans birincisi ve dokunulmaz olan yarışmacıları açıkladı. Gönüllüler takımında bugün performans birincileri kadınlarda 24 puanla Sude, 28 puanla Berkan oldu. Ünlüler takımında ise erkeklerde Adem 28 puan, kadınlarda Nagihan 31 puanla performans birincisi oldu. Gönüllüler takımında en çok oyu alan yarışmacı hem eleme potasına hem de Sürgün adasına gidecek ilk isim oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

SURVİVOR 12 ŞUBAT İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylamaya göre Evrim 6 oy, Hikmet 5 oy, Atakan 1 oy, Anıl 1 oy, Yasin 2 oy, Ezgi 1 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 6 oy alan Evrim haftanın ilk gitme adayı ve Sürgün Adasına giden ilk isim oldu. Haftanın birinci eleme adayı Gönüllüler takımından Evrim oldu.

12 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

 

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı