Survivor 13 Haziran Ada Konseyi

Survivor 13 Haziran Ada Konseyi

Survivor 13 Haziran, haftanın 2. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Nisa’dan sonra eleme potasına kim girdi? 13 Haziran 2022, 133. bölümde 2. eleme adayı kim oldu?


Survivor 13 Haziran Ada Konseyi haftanın 2. dokunulmazlık oyununu bir kez daha kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Survivor’da bu akşam çekişmeli geçen haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Gönüllüler takımından Ogeday’dan sakatlığı hakkında bilgi aldı. Ayrıca bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda oyunu kaybettikten sonra sinirle masaya vurarak elini sakatlayan Nisa’dan da durumu hakkında bilgi aldı. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada bu haftaki elemenin yarın akşam gerçekleştirileceğini açıkladı. Yarın akşam oynanacak haftanın son dokunulmazlık oyunundan sonra yapılacak ada konseyinde son 2 eleme adayı belirlenecek ve hemen ardından açılacak SMS oylaması ile adaya 1 yarışmacı veda edecek. Daha sonra Gönüllüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi açıkladı. Gönüllüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan isim %53 başarı yüzdesi ile Berkan oldu. Gönüllüler takımı Berkan için oy kullanamadı. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

 

SURVIVOR 13 HAZİRAN, 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Atakan 3 oy, Ogeday 1 oy aldı. Bu sonuca göre 3 oy alan Atakan Gönüllüler takımında 2. eleme adayı oldu. Haftanın 2. eleme adayı Gönüllüler takımından Atakan oldu.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı