Survivor 13 Mayıs Ada Konseyi

Survivor 13 Mayıs Ada Konseyi

Survivor’da 13 Mayıs, 4. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Evrim, Nisa, Berkan’dan sonra eleme potasına kim girdi? 13 Mayıs 2022, 103. bölümde 4. eleme adayı kim oldu?


Survivor 13 Mayıs Ada Konseyi 4. dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Survivor’da bu akşam oynanan 4. dokunulmazlık oyununu da Ünlüler takımı kazanarak ada konseyini rahat geçirdi. Gönüllüler takımı ada konseyinde bir kez daha eleme adayı belirlemek için bir isim daha yazdı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bu dokunulmazlık oyunlarında dörtte dört yapan Ünlüler takımı ve dört dokunulmazlık oyunu kaybeden Gönüllüler takımı ile sohbet etti. Daha sonra Gönüllüler takımında günün performans birincisi olarak dokunulmaz olan isimlerini açıkladı. Gönüllüler takımında erkeklerde 38 puanla Atakan, kadınlarda 36 puanla Nagihan performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Ünlüler takımında ise Ayşe 43, Anıl 37 puanla performans birincisi oldu. Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu arkadaşları tarafından ismi en çok yazılan yarışmacı haftanın dördüncü eleme adayı oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

SURVIVOR 13 MAYIS 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Seda 3 oy, Ogeday 3 oy, Hikmet 2 oy aldı. Bu sonuca göre Gönüllüler takımında açık oylama yapıldı. Gönüllüler takımının yapığı açık oylama sonucu Seda 4 oy, Ogeday 2 oy aldı. Gönüllüler takımından 4 oy alan Seda 4. eleme adayı oldu. Haftanın 4. eleme adayı Gönüllüler takımından Seda oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı