Survivor 13 Şubat Ada Konseyi

Survivor 13 Şubat Ada Konseyi

Survivor İkinci Aday Kim Oldu?

Survivor 13 Şubat Ada Konseyi, haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? Survivor 13 Şubat Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? 12 Şubat 2022 22. Bölüm, Eleme Adayı… Survivor Sürgün Adasına, Kampına Kim Gitti?
 

Survivor 13 Şubat Ada Konseyi haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanarak 2 de 2 yapan Ünlüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Bugün oynanan dokunulmazlık oyununda kadınlar ve erkekler etaplarının ikisini de kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. 13 Şubat 22. bölümde Gönüllüler takımı haftanın ikinci eleme adayını ve Sürgün adasına gidecek ikinci ismi belirlemek için bir isim yazdı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar...

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Gönüllüler takımında ada da Hikmet ve Yasin arasında geçen gerilim hakkında taraflara söz verdi. Hikmet sözlerine başladığı sırada araya Atakan’ın ettiği küfür yüzünde Acun Ilıcalı, Atakan’ı sert bir dille uyardı. Daha sonra günün performans birincisi ve dokunulmaz olan yarışmacıları açıkladı. Gönüllüler takımında bugün performans birincileri kadınlarda 24 puanla Seda, 22 puanla Berkan oldu. Ünlüler takımında ise erkeklerde Adem 28 puan, kadınlarda Sema 29 puanla performans birincisi oldu. Gönüllüler takımında arkadaşlarından en çok oyu alan yarışmacı hem eleme potasına hem de Evrim’den sonra Sürgün adasına gidecek ikinci isim oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

SURVİVOR 13 ŞUBAT İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylamaya göre Atakan 6 oy, Hikmet 6 oy, Ezgi 2 oy, Yasin 1 oy aldı. Yapılan oylama sonucu Altışar oy alan Hikmet ve Atakan için Gönüllüler takımında açık oylama yapıldı. Gönüllüler takımının yaptığı açık oylama sonucu Atakan 8, Hikmet 5 oy aldı. Bu sonuca göre Atakan haftanın ikinci gitme adayı ve Sürgün Adasına giden isim oldu. Haftanın ikinci eleme adayı Gönüllüler takımından Atakan oldu.

13 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı