Survivor 14 Mayıs Ada Konseyi

Survivor 14 Mayıs Ada Konseyi

Survivor’da 14 Mayıs, 5. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Evrim, Nisa, Berkan ve Seda’dan sonra eleme potasına kim girdi? 14 Mayıs 2022, 104. bölümde 5. eleme adayı kim oldu?


Survivor 14 Mayıs Ada Konseyi bir kez daha dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Survivor’da bu akşam oynanan 5. dokunulmazlık oyununu da kazanarak beşte beş yapan Ünlüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Gönüllüler takımı ada konseyinde 5. eleme adayını belirlemek için bir isim daha yazdı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak dokunulmazlık oyunlarında beşte beş yapan Ünlüler takımının tüm yarışmacılarına başarıları hakkında söz verdi. Daha sonra 5 dokunulmazlık oyunu kaybeden Gönüllüler takımı ile sohbet etti. Acun Ilıcalı bu hafta ilk ödül oyununu Survivor Yunanistan takımı ile beraber oynayacağını açıkladı. Bir diğer açıklamada ise daha önce performans birincisi 1 kadın ve 1 erkek yarışmacı dokunulmaz olarak adı yazılamıyordu. Bugünden itibaren dokunulmaz olan yarışmacı sayısının bire düşürüldüğü oldu. Buna göre bu hafta Gönüllüler takımında günün performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi 31 puanla Hikmet oldu. Ünlüler takımında ise Ayşe 46, Anıl 37 puanla performans birincisi oldu. Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu arkadaşları tarafından ismi en çok yazılan yarışmacı haftanın beşinci eleme adayı oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

SURVIVOR 14 MAYIS 5. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Ogeday 5 oy, Nagihan 3 oy aldı. Bu sonuca göre 5 oy alan Ogeday Gönüllüler takımından 5. eleme adayı oldu. Haftanın 5. eleme adayı Gönüllüler takımından Ogeday oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı