Survivor 14 Şubat Ada Konseyi

Survivor 14 Şubat Ada Konseyi

Survivor 14 Şubat Son Eleme Adayı Kim?

Survivor 14 Şubat Ada Konseyi, haftanın son eleme adayı kim oldu? Survivor 14 Şubat Ada Konseyinde kimin adı yazıldı? 14 Şubat 2022 23. Bölüm, üçüncü ve dördüncü eleme adayı kim oldu? Survivor Sürgün Adasına kim gitti?


Survivor 14 Şubat Ada Konseyinde haftanın son eleme adayları ve Sürgün adasına gidecek son isim belli oldu. 14 Şubat Survivor’da takımlar haftanın son eleme adaylarını belirlemek için son dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı konseyinde toplandı. Haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler takımı konseyde eleme adayı olarak 1 isim yazdı. Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ikisini kaybeden Gönüllüler takımında performans birincisi ise haftanın son eleme adayının ismini söyledi. Gönüllüler takımı Cumartesi akşamı Evrim’i, Pazar akşamı ise Atakan’ı eleme potasına göndermişti. İşte Ada Konseyinde yaşananlar...

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak günün performans birincisi olarak dokunulmaz olan yarışmacılarını açıkladı. Ünlüler takımında kadınlarda Sema 28 puanla, erkeklerde Adem 22 puanla günün performans birincileri oldu. Gönüllüler takımında ise kadınlarda Sude 21 puanla, Berkan 25 puanla performans birincisi oldu. Bu 4 isim bugünün dokunulmaz isimleri oldu. Acun Ilıcalı daha sonra Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

14 ŞUBAT SURVIVOR’DA SON ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU, SÜRGÜN ADASINA KİMLER GİTTİ?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Aşkım 8 oy, Barış 4 oy aldı. Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu 8 oy alan Aşkım haftanın üçüncü gitme adayı oldu. Gönüllüler takımının performans birincisi olan isim Berkan haftanın son eleme adayı olarak Ezgi’nin ismini söyledi. Haftanın son eleme adayı olan yarışmacılar Evrim ve Atakan’dan sonra Sürgün adasına giden isimler oldu. Haftanın son eleme adayları Ünlüler takımından Aşkım ve Gönüllüler takımından Ezgi oldu. Haftanın eleme adayları belli olduktan sonra Acun Ilıcalı eleme adayı olan yarışmacılar için SMS oylamasını başlattı.

14 Şubat 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı