Survivor 15 Mayıs Ada Konseyi

Survivor 15 Mayıs Ada Konseyi

Survivor’da 15 Mayıs, 6. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Evrim, Nisa, Berkan, Seda ve Ogeday’dan sonra eleme potasına kim girdi? 15 Mayıs 2022, 105. bölümde 6. eleme adayı kim oldu?


Survivor 15 Mayıs Ada Konseyi 6. dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Survivor’da bu akşam oynanan 6. dokunulmazlık oyununu da kazanarak altıda altı yapan Ünlüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Gönüllüler takımı ada konseyinde 6. ve son eleme adayını belirlemek için bir isim daha yazdı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak dokunulmazlık oyunlarında iyi bir seri yakalayarak altıda altı yapan Ünlüler takımını tebrik ederek, 6 dokunulmazlık oyunu kaybeden Gönüllüler takımıyla sohbet etti. Gönüllüler takımında eleme adayı olan isimler Evrim, Nisa, Berkan, Seda ve Ogeday’a söz verdi. Daha sonra günün performans birincisi olan ismini açıkladı. Gönüllüler takımında günün performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi 32 puanla Atakan oldu. Ünlüler takımında ise Ayşe 46, Anıl 40 puanla performans birincisi oldu. Gönüllüler takımında Atakan’ın dokunulmaz olmasından sonra eleme adayı olarak ismi yazılabilecek sadece Hikmet ve Nagihan kaldı. Gönüllüler takımı bu 2 yarışmacı arasından yaptığı oylama sonucu arkadaşları tarafından ismi en çok yazılan yarışmacı haftanın 6. eleme adayı oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

SURVIVOR 14 MAYIS 5. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Hikmet 5 oy, Nagihan 3 oy aldı. Bu sonuca göre 5 oy alan Hikmet Gönüllüler takımından 6. eleme adayı oldu. Haftanın 6. eleme adayı Gönüllüler takımından Hikmet oldu. Acun Ilıcalı Gönüllüler takımı için seyirci SMS oylamasını başlattı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı