Survivor 15 Nisan Ada Konseyi

Survivor 15 Nisan Ada Konseyi

Survivor’da 15 Nisan tarihinde ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor 15 Nisan Ada Konseyi, haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Survivor Ada Konseyinde kimin adı yazıldı? Survivor'da Yokluk Adasına ilk kim gitti? 15 Nisan 2022 Cuma 79. bölüm, Eleme Adayı…

Survivor 15 Nisan Ada Konseyi bu akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Zorlu geçen mücadeleler sonucu bayrak yarışı ile haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Gönüllüler takımı haftanın ilk eleme adayını belirlemek için bir isim yazdı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak iki takımla sohbet ettikten sonra önemli bir açıklamada bulundu. Sözlerine “Şimdi soru şu; benim en çok merak ettiğim sorunun cevabını seyircimizden duymak istiyorum. İki takım arasında kadrosal değişim olmalı mı? Adem’in sakatlığı ile bu daha çok gündeme geldi?” diyerek başladı. Buna göre Survivor seyircileri Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabında yer alan anketi cevaplayarak takımların karışıp karışmayacağına karar verecek.

Acun Ilıcalı daha sonra günün performans birincilerini açıkladı. Gönüllüler takımında erkeklerde Anıl 37 puanla, kadınlarda Seda 26 puanla performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Ünlüler takımında ise erkeklerde 39 puanla Atakan ve kadınlarda 53 puanla Nagihan performans birincisi oldu. Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu takım arkadaşlarından en çok ismi yazılan yarışmacı haftanın ilk gitme adayı, ayrıca Yokluk Adasına giden ilk isim oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

SURVIVOR 15 NİSAN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Evrim 6 oy, Hikmet 3 oy, Yağmur 1 oy aldı. Gönüllüler takımından 5 oy alan Evrim haftanın birinci eleme adayı ve Yokluk Adasına giden ilk isim oldu. Haftanın birinci eleme adayı Gönüllüler takımından Evrim oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı