Survivor 16 Nisan Ada Konseyi

Survivor 16 Nisan Ada Konseyi

Survivor'da 16 Nisan Haftanın 2. Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Evrim’den sonra eleme potasına kim girdi? 16 Nisan 2022, 80. bölümde 2. eleme adayı kim oldu? Yokluk Adasına kim gitti? Survivor Ada Konseyinde neler yaşandı?


Survivor All Star’da ada konseyi bugün bir kez daha dokunulmazlık oyunu kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı Evrim’in adını yazarak eleme potasına göndermişti. Haftanın 2. Dokunulmazlığını da kaybeden Gönüllüler takımı bu gece 2. eleme adayını belirlemek için bir isim daha yazdı.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Yokluk Adasından dönen Gönüllüler takımından Evrim’e Yokluk Adasında yaşadıklarını sordu. Daha sonra üst üste oyunlarkaybeden Gönüllüler takımı ile gidişatları hakkında sohbet etti. Ayrıca Ünlüler takımından Adem’in oyunlar sırasında seçim hakkı kullanırken seçmiş olduğu ismi değiştirmesinden dolayı Gönüllüler takımına ilk oynanacak oyunda 1 fazla seçme hakkı verileceğini açıkladı.

Acun Ilıcalı Gönüllüler takımından performans birincisi olarak dokunulmaz olan yarışmacıları açıkladı. Gönüllüler takımından kadınlarda 26 puanla Seda, erkeklerde 25 puanla Anıl performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Ünlüler takımında performans birincileri ise erkeklerde 48 puanla Atakan, kadınlarda 47 puanla Nagihan oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımının oylamasını başlattı.

SURVİVOR 16 NİSAN, 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu; Ayşe 5 oy, Yağmur 4 oy, Nisa 1 oy, Hikmet 1 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 5 oy alan Ayşe haftanın ikinci gitme adayı ve Yokluk Adasına giden ikinci isim oldu. Haftanın ikinci eleme adayı Gönüllüler takımından Ayşe oldu.

16 NİSAN 2022 - Survivor Dokunulmazlık Oyunu için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı