Survivor 17 Haziran Ada Konseyi

Survivor 17 Haziran Ada Konseyi

Survivor 17 Haziran, haftanın 2. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da haftanın 2. adayı kim oldu? Survivor 2022’de eleme potasına ilk kim girdi? 17 Haziran 2022, 137. bölümde 2. eleme adayı kim oldu?


Survivor 17 Haziran Ada Konseyi haftanın 2. eleme adayını belirlemek için toplandı. Haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyununu Batuhan kazanarak Berkan’ı eleme potasına göndermişti. Bu akşam oynanan 2. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Adem bu akşam 2. eleme adayını belirleyecek.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak önce yarışmacıların puan durumunu paylaştı. Yarışmacıların puan durumu; Adem 8, Batuhan 5, Ogeday 3, Hikmet 2, Nagihan 1 ve Berkan 1 puan. Hiç oyun kazanamayan Nisa ve Ayşe 0 puan. Acul Ilıcalı daha sonra bu akşam oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Adem’i tebrik ederek söz verdi. Adem’den sonra Berkan’a yenildikten sonra kadın erkek oyunlarında atış mesafesinin adaletsiz olduğunu iddia eden Nagihan’a söz verdi. Diğer yarışmacılar da konu ile ilgili düşüncelerini paylaştı.  

 

SURVIVOR 17 HAZİRAN, 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Acun Ilıcalı haftanın 2. bireysel dokunulmazlığını kazanan Adem’e haftanın 2. eleme adayı olarak kimi seçtiğini sordu. Adem Ogeday’ın adını söyledi. Böylece haftanın 2. eleme adayı Gönüllüler takımından Ogeday oldu. Haftanın 2. eleme adayı Gönüllüler takımından Ogeday

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı