Survivor 17 Nisan Ada Konseyi

Survivor 17 Nisan Ada Konseyi

Survivor’da 17 Nisan, 3. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Evrim ve Ayşe’den sonra eleme potasına kim girdi? 17 Nisan 2022, 81. bölümde 3. eleme adayı kim oldu? Yokluk Adasına kim gitti? Survivor Ada Konseyinde neler yaşandı?

Survivor 17 Nisan Ada Konseyi üçüncü dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Survivor’da bu akşam oynanan 3. dokunulmazlık oyunu da Ünlüler takımı kazanarak üçte üç yapmayı başardı. Gönüllüler takımı ada konseyinde üçüncü kez eleme adayını belirlemek zorunda kaldı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Yokluk Adasından dönen Ayşe’ye Yokluk adasında neler yaşadığını anlatması için söz verdi. Daha sonra sakatlıktan geri dönerek bugün oynanan dokunulmazlık oyununda üçte iki yapan Ünlüler takımından Barış’a söz verdi. Barış sakatlığı ile ilgili bilgi verdikten sonra Nisa’dan oyun alanında kendisine karşı söylediği sözler hakkında açıklama istedi. Nisa bugün oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında “kadın döven adam kadınları teselli ediyor.” demişti. İki taraf karşılıklı açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı konuyu kapatarak Gönüllüler takımında günün performans birincisi olarak dokunulmaz olan yarışmacılarını açıkladı. Gönüllüler takımında erkeklerde 30 puanla Hikmet, kadınlarda 18 puanla Sude performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Ünlüler takımında ise Nagihan 45, Atakan 39 puanla performans birincisi oldu. Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu en çok ismi çıkan yarışmacı haftanın üçüncü eleme adayı ve Yokluk Adasına giden isim oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

SURVIVOR 17 NİSAN ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Nisa 6 oy, Yağmur 5 oy aldı. Gönüllüler takımından 6 oy alan Nisa haftanın üçüncü eleme adayı oldu ve Yokluk Adasına giden yarışmacı oldu. Haftanın üçüncü eleme adayı Gönüllüler takımından Nisa oldu.

17 NİSAN 2022 - Survivor Dokunulmazlık Oyunu için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı