Survivor 19 Mart Ada Konseyi

Survivor 19 Mart Ada Konseyi

Survivor İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2022 All Star'da Kimin Adı Yazıldı? Survivor 2022’de Mert'ten Sonra Eleme Adayı Kim Oldu? 19 Mart 2022 52. Bölümde Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Survivor 2022 All Star ada konseyi ikinci dokunulmazlık oyunu kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Gönüllüler takımı konseyi rahat geçirdi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı ilk eleme adayı olarak Mert’in adını yazmıştı. Bu akşam Ünlüler takımında arkadaşlarından en fazla oyu alan yarışmacı Mert'ten sonra ikinci eleme adayı oldu.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak günün performans birincisi olan yarışmacılarını açıkladı. Ünlüler takımında kadınlarda 35 puanla Gizem, erkeklerde 21 puanla Adem performans birincisi olarak dokunulmaz olan isimler oldu. Ayrıca Ünlüler takımında birleşme partisini garantileyen Nagihan ve Elif’in de adları dokunulmaz oldukları için yazılmadı. Gönüllüler takımında performans birincisi isimler ise kadınlarda 35 puanla Seda, 30 puanla Berkan oldu. Daha sonra Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

SURVİVOR 19 MART, İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu; Barış 6 oy, Bora 3 oy, Batuhan 1 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 6 oy alan Barış haftanın ikinci gitme adayı oldu. Haftanın ikinci eleme adayı Ünlüler takımından Barış oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı