Survivor 19 Şubat Ada Konseyi

Survivor 19 Şubat Ada Konseyi

Survivor İlk Aday Kim Oldu?

Survivor 19 Şubat Ada Konseyi, haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Survivor 19 Şubat Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? 19 Şubat 2022 Cumartesi 26. Bölüm, Eleme Adayı… Survivor Sürgün Adasına, Kampına Kim Gitti?
 

Survivor 19 Şubat Ada Konseyi haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Gönüllüler takımı haftanın ilk eleme adayını ve Sürgün adasına gidecek ilk ismi belirlemek için bir isim yazdı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar...

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Gönüllüler takımından Atakan’ın sakatlığı hakkında bilgiler verdi. Atakan’ın Survivor’a devam edip edemeyeceği yapılacak son kontrollerden sonra belli olacak. Acun Ilıcalı iki takımla, oynanan dokunulmazlık oyunu hakkında sohbet ettikten sonra günün performans birincisi ve dokunulmaz olan yarışmacıları açıkladı. Gönüllüler takımında bugün performans birincileri kadınlarda 22 puanla Yağmur, 14 puanla Anıl oldu. Gönüllüler takımında en çok oyu alan yarışmacı hem eleme potasına hem de Sürgün adasına gidecek ilk isim oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

SURVİVOR 19 ŞUBAT İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylamaya göre Yunus Emre 7 oy, Hikmet 2 oy, Sude 1 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 7 oy alan Yunus Emre haftanın birinci gitme adayı ve Sürgün Adasına giden ilk isim oldu. Haftanın birinci eleme adayı Gönüllüler takımından Yunus Emre oldu.

19 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

1 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı