Survivor 2 Mayıs Ada Konseyi

Survivor 2 Mayıs Ada Konseyi

Survivor’da Dördüncü Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Evrim, Barış ve Ayşe’den sonra eleme potasına kim girdi? 2 Mayıs 2022, 94. bölümde 4. eleme adayı kim oldu? Yokluk Adasına kim gitti? Survivor Ada Konseyinde neler yaşandı?


Survivor 2 Mayıs Ada Konseyi Ünlüler takımı için toplandı. Ünlüler bu akşam oynanan haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyununu da kaybederek ada konseyinde bir isim daha yazdı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı olmuş ve Evrim’i eleme potasına göndermişti. İkinci ve üçüncü dokunulmazlığı Ünlüler takımı kaybederek Barış ve Ayşe’yi eleme potasına göndermişti. İşte Ada Konseyinde yaşananlar...

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak herkesin bayramı kutladı. Yarışmacılara bayram sürprizlerini açıkladı. İlk olarak tüm yarışmacılar 2 gün boyunca villada kalacak. Ayrıca bu haftadan itibaren Yokluk Adasının kaldırıldığını açıkladı. Bir diğer açıklamada Mayıs ayı itibari ile oyunlarda verilecek ödüllerin bugüne kadar verilmiş en büyük ödüller olacağını açıkladı. Son olarak Mayıs ayında Survivor Yunanistan yarışmacıları ile ortak oyunlara çıkmaya başlayacaklarını açıkladı.

Acun Ilıcalı günün performans birincisi olarak dokunulmaz olan isimleri açıkladı. Ünlüler takımında kadınlarda 42 puanla Seda, erkeklerde 36 puanla Anıl performans birincisi olarak dokunulmaz oldular. Gönüllüler takımında performans birincisi olan isimler ise kadınlarda 45 puanla Nagihan, 36 puanla Atakan oldu. Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu arkadaşlarından en çok ismi yazılan yarışmacı haftanın dördüncü ve son eleme adayı, aynı zamanda Yokluk Adasına giden son isim oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

SURVIVOR 2 MAYIS DÖRDÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Sude 5 oy, Merve 2 oy aldı. Arkadaşlarından 5 oy alan Sude Ünlüler takımının gitme adayı oldu. Ayrıca Sude Yokluk Adasına giden son yarışmacı oldu. Haftanın dördüncü eleme adayı Ünlüler takımından Sude oldu. Daha sonra Acun Ilıcalı eleme adayı olan Evrim, Barış, Ayşe ve Sude için SMS oylamasını başlattı.

Survivor All Star 2022'de 4. Eleme Adayı Ünlüler Takımından Sude oldu.

2 MAYIS 2022 - Survivor Dokunulmazlık Oyunu için TIKLAYIN!!!

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı