Survivor 2 Nisan Ada Konseyi

Survivor 2 Nisan Ada Konseyi

Survivor'da 2 Nisan tarihinde Haftanın 2. Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Ardahan’dan sonra eleme potasına kim girdi? 2 Nisan 2022, 67. bölümde 2. eleme adayı kim oldu? Yokluk Adasına kim gitti? Survivor Ada Konseyinde neler yaşandı?


Survivor All Star’da ada konseyi haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Gönüllüler takımı haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazandığı için ada konseyini rahat geçirdi. Ünlüler takımı konseyde haftanın ikinci eleme adayının ismini yazmak zorunda kaldı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ilk aday olarak Evrim’in adını yazmıştı.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Yokluk Adasından dönen Gönüllüler takımından Ardahan ile geçirdiği 24 saat hakkında sohbet etti. Daha sonra günün performans birincisi olan yarışmacılarını açıkladı. Ünlüler takımında kadınlarda 48 puanla Nagihan, erkeklerde 33 puanla Batuhan performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Gönüllüler takımında performans birincisi isimler ise kadınlarda 27 puanla Seda, 36 puanla Anıl oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımının oylamasını başlattı.

SURVİVOR 2 NİSAN, İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu; Barış 5 oy, Parviz 3 oy, Gizem 1 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 5 oy alan Barış haftanın ikinci gitme adayı oldu. Barış ayrıca Yokluk Adasına giden ikinci isim oldu. Haftanın ikinci eleme adayı Ünlüler takımından Barış oldu.

2 NİSAN 2022 - Survivor Dokunulmazlık Oyunu için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı