Survivor 20 Haziran Ada Konseyi

Survivor 20 Haziran Ada Konseyi

Survivor 20 Haziran, haftanın 2. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da Berkan’dan sonra eleme adayı kim oldu? Survivor 2022’de eleme potasına ilk kim girdi? 20 Haziran 2022, 140. bölümde 2. eleme adayı kim oldu?


Survivor 20 Haziran Ada Konseyi haftanın 2. eleme adayını belirlemek için toplandı. Haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Adem, Berkan’ın adını söyleyerek eleme potasına göndermişti. Bu akşam oynanan haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kazanan Ayşe bu akşam 2. eleme adayını belirleyecek.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bu akşam dokunulmazlık oyununda yarı finale kalan 3 kadın yarışmacıyı tebrik ederek dokunulmazlığı kazanan Ayşe’ye söz verdi. Daha sonra Ayşe’nin ödülden faydalanması için seçtiği Nisa’nın neden ödüle gitmek istemediğini sordu. Nisa; ödüle Berkan olmadan gitmek istemediğini söyledi.

Acun Ilıcalı yarışmacıların dokunulmazlık oyunlarında topladığı puanları açıkladı. Nagiha 6, Adem 5, Ayşe 5, Berkan 2, Batuhan 1, Nisa 1 ve hiç oyun kazanamayan Hikmet 0 puan.

 

SURVIVOR 20 HAZİRAN, 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Acun Ilıcalı haftanın 2. bireysel dokunulmazlığını kazanan Ayşe’ye 2. eleme adayı olarak kimi seçtiğini sordu. Ayşe Nisa’nın adını söyledi. Böylece haftanın 2. eleme adayı Nisa oldu.

Haftanın 2. eleme adayı Nisa

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı