Survivor 20 Mayıs Ada Konseyi

Survivor 20 Mayıs Ada Konseyi

Survivor 20 Mayıs, haftanın ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de eleme potasına ilk kim girdi? 20 Mayıs 2022, 109. bölümde 1. eleme adayı kim oldu?


Survivor 20 Mayıs Ada Konseyi haftanın 1.dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Survivor’da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu da kazanarak yedide yedi yapan Ünlüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Gönüllüler takımı son oynanan 7 dokunulmazlık oyununu kaybederek bir rekora imza attı. Gönüllüler takımı ada konseyinde haftanın ilk eleme adayını belirlemek için bir isim yazdı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Gönüllüler takımından Seda’nın adaya veda edişinden sonra Ünlüler takımından Sema, Gönüllüler takımından Evrim arasında son günlerde yaşanan gerginlik hakkında iki yarışmacıya söz verdi. Daha sonra günün performans birincisi olan ismini açıkladı. Gönüllüler takımında günün performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi 24 puanla Hikmet oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

SURVIVOR 20 MAYIS 1. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Berkan 4 oy, Evrim 2 oy, Ogeday 1 oy aldı. Bu sonuca göre 4 oy alan Berkan Gönüllüler takımında 1. eleme adayı oldu. Haftanın 1. eleme adayı Gönüllüler takımından Berkan oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

1 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı