Survivor 20 Şubat Ada Konseyi

Survivor 20 Şubat Ada Konseyi

Survivor İkinci Aday Kim Oldu?

Survivor 20 Şubat Ada Konseyi, haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? Survivor 20 Şubat Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? 20 Şubat 2022 Pazar 27. Bölüm, Eleme Adayı… Survivor Sürgün Adasına, Kampına Kim Gitti?
 

Survivor 20 Şubat Ada Konseyi bugün oynanan haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Üst üste ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. 13 Şubat 22. bölümde Gönüllüler takımı haftanın ikinci eleme adayını ve Sürgün adasına gidecek ikinci ismi belirlemek için bir isim yazdı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar...

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Gönüllüler takımından Atakan’ın omuzundaki sakatlıktan dolayı Survivor’a devam edemeyeceğini açıkladı. Yaptığı açıklamada “sağlık ekiplerimiz Atakan için toplandı. Eğer Atakan Survivor’a devam ederse ileride daha büyük problemler yaşayabilir” dedi. Böylece Atakan Survivor’a veda etti.

Ünlüler takımından Mert Öcal, Acun Ilıcalı’ya voleybol maçı için meydan okudu. Mert Öcal'ın Meydan okumasını kabul eden Acun Ilıcalı Mert’e takım arkadaşının kim olmasını istediğini sordu. Mert Öcal Gönüllüler takımından Hikmet’i seçti. Voleybol maçı ileri bir tarihte gerçekleşecek. Daha sonra günün performans birincisi ve dokunulmaz olan yarışmacıları açıkladı. Gönüllüler takımında bugün performans birincisi olan isimler, kadınlarda 16 puanla Yağmur, 15 puanla Berkan oldu. Ünlüler takımında ise erkeklerde 21 puanla Sercan, kadınlarda Merve Aydın 29 puanla performans birincisi oldu. Gönüllüler takımında arkadaşlarından en çok oyu alan yarışmacı hem eleme potasına hem de Yunus Emre’den sonra Sürgün adasına gidecek ikinci isim oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

SURVİVOR 20 ŞUBAT İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylamaya göre Yasin 5 oy, Hikmet 3 oy, Gökhan 3 oy, Berna 2 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 5 oy alan Yasin hastanın ikinci gitme adayı ve Yunus Emre’den sonra Sürgün Adasına giden ikinci isim oldu. Haftanın ikinci eleme adayı Gönüllüler takımından Yasin oldu.

20 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı