Survivor 21 Mayıs Ada Konseyi

Survivor 21 Mayıs Ada Konseyi

Survivor'da 21 Mayıs, 2. Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Berkan’dan sonra eleme potasına kim girdi? 21 Mayıs 2022, 110. bölümde 2. eleme adayı kim oldu? Survivor Ada Konseyinde neler yaşandı?


Survivor All Star’da ada konseyi uzun bir süre sonra dokunulmazlık oyunu kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Ünlüler takımı son oynanan 7 dokunulmazlık oyununu kazanarak iyi bir seri yakalamıştı. 7 oyun sonra dokunulmazlık kazanan Gönüllüler takımı bu akşam ada konseyini rahat geçirdi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı Berkan’ı eleme potasına göndermişti.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak 7 oyun sonra dokunulmazlık kazanan Gönüllüler takımı ile sohbet etti. Ayrıca Gönüllüler takımı iletişim ödülünde yaşadıklarını anlattı. Daha sonra Acun Ilıcalı performans birincisi olarak Ünlüler takımında dokunulmaz olan yarışmacıyı açıkladı. Ünlüler takımında 42 puanla Batuhan performans birincisi olarak dokunulmaz oldu.

SURVIVOR 21 MAYIS, 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu; Ayşe 4 oy, Sude 1 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 4 oy alan Ayşe haftanın ikinci gitme adayı oldu. Haftanın ikinci eleme adayı Ünlüler takımından Ayşe oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı