Survivor 21 Şubat Ada Konseyi

Survivor 21 Şubat Ada Konseyi

Survivor 21Şubat Son Eleme Adayları Kim?

Survivor 21 Şubat Ada Konseyi, haftanın son eleme adayı kim oldu? Survivor 21 Şubat Ada Konseyinde kimin adı yazıldı? 21 Şubat 2022 28. Bölüm, üçüncü ve dördüncü eleme adayı kim oldu? Survivor Sürgün Adasına kim gitti?


Survivor 21 Şubat Ada Konseyinde haftanın son eleme adayları ve Sürgün adasına gidecek son isimler belli oldu. Ünlüler takımı bugün oynanan son dokunulmazlık oyununu kaybettiği için bir isim yazmak zorunda kaldı. Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ikisini kaybeden Gönüllüler takımında performans birincisi ise haftanın son eleme adayının ismini söyledi. Gönüllüler takımı Cumartesi akşamı Yunus Emre’yi, Pazar akşamı ise Yasin’i eleme potasına göndermişti. İşte Ada Konseyinde yaşananlar...

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak günün performans birincisi olarak dokunulmaz olan yarışmacılarını açıkladı. Ünlüler takımında kadınlarda Merve Aydın 29 puanla, erkeklerde Adem 23 puanla günün performans birincileri oldu. Gönüllüler takımında ise kadınlarda Yağmur 22 puanla, Anıl 14 puanla performans birincisi oldu. Acun Ilıcalı daha sonra Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

21 ŞUBAT SURVIVOR’DA SON ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU, SÜRGÜN ADASINA KİMLER GİTTİ?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Nagihan 7 oy, Gizem 7 oy, Aşkım 1 oy aldı. Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu yedişer oy alan Nagihan ve Gizem için açık oylama yapıldı. Ünlüler takımının yaptığı açık oylama sonucu Nagihan 7 oy, Gizem 6 oy aldı. 7 oy alan Nagihan haftanın üçüncü gitme adayı oldu. Gönüllüler takımının performans birincisi olan isim Yağmur haftanın son eleme adayı olarak Gökhan’nın ismini söyledi. Haftanın son eleme adayı olan yarışmacılar Yunus Emre ve Yasin’den sonra Sürgün adasına giden isimler oldu. Haftanın son eleme adayları Ünlüler takımından Nagihan ve Gönüllüler takımından Gökhan oldu. Haftanın eleme adayları belli olduktan sonra Acun Ilıcalı eleme adayı olan yarışmacılar için SMS oylamasını başlattı. Daha sonra Gönüllüler takımından sakatlığı yüzünden ayrılmak zorunda kalan Atakan'ın yerine gelecek yeni yarışmacıyı açıkladı. Gönüllüler takımına Survivor 2021 sezonunda yarışan ve son dörde kalan Ayşe Yüksel katılacak.

21 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı