Survivor 22 Haziran Ada Konseyi

Survivor 22 Haziran Ada Konseyi

Survivor 22 Haziran, haftanın ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da ilk kim aday oldu? Survivor 2022’de eleme potasına ilk kim girdi? 22 Haziran 2022, 142. bölümde 1. eleme adayı kim oldu?


Survivor 22 Haziran Ada Konseyinde yarışmacılar haftanın ilk eleme adayını öğrenmek için toplandı. Bu akşam oynanan haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyununu Adem kazanarak bu gece bir isim söyledi. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak açıklamalarda bulundu. Yarışmacı sayısı altıya düştüğü için bu hafta toplam 3 eleme adayı belirlenecek. Haftanın birincisi olacak yarışmacı bu hafta eleme için bir isim söylemeyecek. Ancak haftanın birincisi olan yarışmacı eleme adayı olduğu taktirde bir eleme adayı belirleyecek. Acun Ilıcalı yaptığı bir diğer açıklama ise yarın akşam oyunlardan sonra kendi Instagram hesabından yarışmacılarla canlı yayın yapacağı oldu. Bu açıklamalardan sonra Adem’i bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanmasından dolayı tebrik ederek söz verdi.

 

SURVIVOR 22 HAZİRAN, 1. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Acun Ilıcalı Adem’e sözü bırakarak haftanın ilk eleme adayı olarak kimi seçtiğini sordu. Adem "Hikmet ve Ayşe arasında kararsız kaldım. Ancak Ayşe bireysel dokunulmazlık oyunlarından beri hiç potaya girmediği için Ayşe'yi söylüyorum" dedi. Bu sözlerde Adem Ayşe’yi eleme potasına gönderdi.

Haftanın 1. eleme adayı Ayşe oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı